banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Nevşehir Ticaret Borsası 2016 yılı Şubat ayı meclis toplantısı yapıldı.

Nevşehir Ticaret Borsası Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı
15 Şubat 2016 Pazartesi 22:59

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası Meclis toplantısı düzenlendi
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Şubat ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Mehmet Havalı’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

Gündem maddelerinin meclis üyeleri tarafından kabul edildiği toplantıda, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, odanın yapmış olduğu ve yapacağı faaliyetler hakkında meclise bilgi verdi. 

Ticaret Borsasının meclis toplantısı, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, NTB Yönetim Kurulu Üyeleri,Genel Sekreter Uğur Aydoğan, Disiplin ve Meclis Üyelerinin katılımıyla yapıldı. 

Nevşehir Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirilen, 2016 yılı Şubat ayı Meclis Toplantısı’nda ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmeler yapıldı ve son gelişmeler değerlendirildi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş Meclis toplantısında yaptığı konuşmasında; “Nevşehir Ticaret Borsa' mızın birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi meclisimize ve bizlere büyük güç katıyor. Meclis olarak 14 kişiyiz ve Ticaret Borsası bir uyum içerisinde gidiyor ve bir aile ortamımız var. Arkadaşlarımızla birlik beraberlik içerisinde elimizden geldiği kadar ilimiz Nevşehir için, memleketimiz için güzel işler yapmaya çalışmaktayız".dedi.


Başkan Salaş, daha sonra Ticaret Borsasının 2015 yılında yapmış olduğu faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verdi. 

Dilek ve temennilerin ardından Şubat 2016 meclis toplantısı sona erdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.