banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası TS EN ISO 9001 Belgesi Aldı.

Nevşehir Ticaret Borsası, TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi aldı.

Nevşehir Ticaret Borsası TS EN ISO 9001 Belgesi Aldı.
05 Mayıs 2015 Salı 15:52

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası Kalite Belgesi Aldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Belgenin verilmesi nedeniyle Ticaret Borsası’nda düzenlenen programda konuşan Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Nevşehir Müdürü Erol Güneş, “Ecdadımız, kalite ile ilgili her zaman örnek olmuşlardır. Nevşehir Ticaret Borsası, kalite yönetim sistemi belgesi almaya hak kazandı. Eğitim ve belgelendirmeyi TSE olarak yaptık. Bu belgenin 3 yıl geçerliliği var. Her yıl kalite yönetim sistemi kontrol edilecektir” ifadelerini kullandı.

 

TSE Nevşehir Müdürü Erol Güneş kalite ve belgelendirmenin kurucusu olarak bilinen 2. Beyazıt Han Hazretlerinin rölyefini NTB Başkanı İbrahim Salaş'a hediye etti.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ise şunları söyledi:

Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen belge teslim töreninde konuşan NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Borsamızın sürekli gelişen bir kurum olmasını hedeflediklerini belirterek, “Hizmet Kalitemizin performansının devamlı olabilmesi, Üyelerimize ve iş insanlarımıza dünya standartlarında hizmet verilebilmesi amacıyla “TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi” sertifikasını aldık. Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları öncesinde düşüncemiz, Borsamızda var olan düzeni koruyarak tüm çalışanların katılımı ile; yenilikler yapmak, hizmet kalitemizi arttırmak ve standart hale getirmek, iyi bir organizasyon ile yönetim sistemimizi geliştirmek, Borsamız bünyesinde birimler arası ve kurumumuzla üyelerimiz ve iş insanları arasındaki iletişimi arttırmak, buna bağlı olarak da üyelerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak idi.

 

Aldığımız Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan TS EN ISO 9001 bize, amacımıza ulaştığımızı düşündürmektedir. Ancak, Borsa olarak yeniliklere açık olma ve sürekli gelişme isteğimiz bu yolculuğumuzun devam edeceğini gösteriyor. Alınan bu belge Borsamız için bir sonuç değil başlangıç olmalıdır. Çalışmalarımıza tüm enerjimizle devam edeceğiz.” dedi .

 

Başkan Salaş, “Milli kuruluş olan TSE tarafından Borsamızın TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi almayı hak kazanması memnuniyet vericidir. Biz göreve geldiğimizde, akrediteli Ticaret Borsası yapacağımızı söylemiştik. Bunun ilk basamaklarından biri olan kalite yönetim sistemi belgemizi aldık. Borsamızı en kısa sürede akredite kurum yapmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TSE Nevşehir Müdürü Erol Güneş ve tün TSE yetkililerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

TSE Nevşehir Müdürü Erol Güneş kalite ve belgelendirmenin kurucusu olarak bilinen 2. Beyazıt Han Hazretlerinin rölyefini NTB Başkanı İbrahim Salaş'a hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.