banner461
banner195

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasının Çalışmalarından Memnun musunuz?

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerine doğru Nevşehir kamuoyunda meslek grupları ve odaya kayıtlı üyelerin tutumları nasıl olacak merak ediliyor…Peki ya sizce NTSO çalışmaları başarılı mı?

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasının Çalışmalarından Memnun musunuz?
18 Ekim 2012 Perşembe 14:47

banner143
NTSO Listesi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerine doğru Nevşehir kamuoyunda meslek grupları ve odaya kayıtlı üyelerin tutumları nasıl olacak merak ediliyor…

 

FİB Haber Merkezi olarak bizde Nevşehir de Vatandaşlarımızın Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası hakkındaki görüş ve düşüncelerini merak ederek, Şimdi soruyoruz Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası nın çalışmalarından memnun musunuz?

 

Halen NTSO Başkanlık görevini devam ettiren Mehmet Arif Parmaksız döneminde kimilerine göre çok yollar kat edilmiş, kimilerine göre ise makamlar boş,hiçbir şey yapılmadan sistem ve hizmet akışa bırakılmış, olduğu kadar olsun denmiş… tarzında olumlu ve olumsuz eleştirileri yapılıyor.

 

 

İşte NTSO hakkında Bir okuyucumuzun yorumu:

 

------17 senedir üyesi olduğum Nevşehir Ticaret Odasına aidat yatırdık. Ne Bir bardak çaylarını içtik nede bir kez olsun yüzlerini göremedik. Artık Eskiler zaten eskimiştir adı üstünde bide yeni gelenleri denemek lazım.bence inşallah esnafın sorunlarını dinlerler esnafa açık bir ticaret odası olur.Esnafın banka ve hukuksal işlerini çözerler.Sadece aidat alıp yan gelip yatmazlar inşallah..

 

------Arif Parmaksız Nevşehir değil Türkiye üzerinde önemli bir isim çok büyük çevresi var.Bir çok Nevşehirli genci gümrüklerde işe soktu.Yeni NTSO binasını hayata geçirdi.Hemşerilik olgusuyla bir çok vatandaşa Ankara da Sağlık konusunda özellikle yardımcı oldu…

 

Peki ya sizin düşünceniz…. Bu şehirde bende yaşıyorum ve bende varım diyorsanız Yorumlarınızı bekliyoruz….
Not: Üstteki Foto galarisinde şuan NTSO

 nun farklı birimlerinde görev alan Değerli Nevşehirli iş adamlarımız yer alıyor. Fakat şimdi NTSO Başkanlığına Aday olan Değerli İş Adamı Yakup Zağlanmış ve ekip arkadaşlarıda yer alıyor olması hasebiyle güçler ve dengeler değişecek ve bu köprünün üzerinden daha çok sular geçeceğe benziyor.
Tıklayıp fotoğrafları görebilirsiniz...


Önemli hatırlatma bazı saygı değer hemşerilerimizden kendi düşüncelerine yönelik yazılar bekleyenler için şunun özellikle altını çiziyoruz.Bizim hiç bir kimseyle sorunumuz yok.Önemli olan bu memlekete  güzel hizmetler getirebileceklerin görev alması.Kimselere şirinlik olsun diye mavi boncuk dağıtacak da değiliz.
Önemli olan tek şey Memleket ve NEVŞEHİR...Bu anlamda Nevşehirin en çok okunan ve gündem oluşturan medya organı olarak FİB Haber çizgilerini ve değerlerine sahip çıkarak,daha öncede söylediğimiz gibi biz Tarafsız olmadığımızı defalarca söyledik söylüyoruz. Önemli olan Neyin tarafı bu önemli bir nokta.Biz Memleket tarafıyız.Memleket menfaatleri neyi gösteriyorsa o tarafız.Ama şu unutulmamalıdır ki TARAFSIZ değil TARAFIZ ama Asla TARAFTAR değiliz. Bildiğimiz Doğruları Nevşehir kamuoyunun sesi olarak dile getirmek görevimizi,Anadolunun bu Cennet köşesi Nevşehirimize ve Nevşehirlilere layık olmak adına yürütmeye devam ediyoruz...
Saygılarımızla...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yorulmazer - 6 yıl önce
ben çok merak ediyorum nevşehirdeki sanayici ve işadamlari esnaf ve sanatkarlar kendi bağli olduklari sivil toplum kuruluşlarindan ne gibi bir fayda elde etmişler veya şöyle diyelim bu kuruluşlar aidat istemek haricinde hangi dertlerine care olmuşlardir..gerçekten çok ama çok merak ediyorum bana fayda gören birileri yazarsa öğrenmek istiyorum..
Avatar
ONUNCU KÖY - 6 yıl önce
nevşehirde şehirleşme anlamında siyaset kurumu üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ve şehrimizi özlenen seviyelere gelmesi saglandı fakat şehrimizi ekonomik anlamda üst noktalara taşıması gereken oda organize sanayi için destek degil köstek oldular kendi çocuklarının egtimi işleri özel yaşamları üst seviyelerde gariban halkı kim düşünür halkın sorunu bu yöneticilerin sorunu olmadı çünkü kendi tuzları kuru acigöl organize sanayide apak gida da 130 kişi çalişiyor bundan utanir gider ve statükonun siz kibirli çocuklarindan biz nevşehir halkini kurtarirsaniz degişime ham dolsun kavuşacagiz inşaalah
Avatar
sade vatandaş - 6 yıl önce @Yorulmazer
ntso nun şimdiki yönetimindekiler özünde çok faydalı insanlar değiller ki zaten. önemli bir grup kahve köşelerinde oyun merakında, bir kesimi hangi otelde güzel masöz varsa gidip masaj merakına hatun derdinde, bir kısmı ne odaya faydalı ne memlekete sadece sağda solda elit mekanlarda paralarıyla ahkam kesip dedikodu yapma derdinde (konuda memleket meseleleri değil, kimin avradı daha güzel, kimin sevgilisi kim, kim kiminle ne yapmış) sence bu adamların yönettiği bir odanın esnafa faydası olur mu? eskiyen herşeyi attığımız gibi yönetimlerde de eskileri atmayı öğrenmeliyiz. hoş gelcek olanda gidecek olandan farksız denemez ama yinede denemek lazım.
Avatar
hasan05050 - 6 yıl önce
yazıklar olsun sizin gibilere şimdiye kadar ne esnafa ne çiftçiye ne faydanız oldu koltuk sefacıları