banner461
banner195

Nevşehir Yeni Pazaryerinden Herkes Memnun

Türkiye’nin örnek pazaryerine kavuşan Nevşehir, yepyeni Pazar alışverişi uygulamasına alışmaya başlarken, pazaryerinde yenilikler bitmiyor.

Nevşehir Yeni Pazaryerinden Herkes Memnun
31 Aralık 2012 Pazartesi 11:59

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesinin yaptırdığı ve Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanlığının işlettiği Pazar yerinde önümüzdeki günlerde sigorta uygulaması başlatılacak. Sigorta uygulamasını ise yine Ülkemizde ilk kez geri dönüşümü kolay poşet uygulamasına da geçilecek.

1 aya kadar söz konusu geri dönüşümü kolay poşet uygulamasına geçilmesi hedeflenen Nevşehir Pazaryerinde yenilikler sürecek.

İçerisinde halka sunulan hizmet ile birlikte her yönden Vatandaşın alışveriş kolaylığına katkı sağlayacak olan yenilikler önümüzdeki aylarda birbiri ardına gelmeye devam edecek.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
salim gündoğan - 5 yıl önce
artık sizde nevşehir belediyesinin yaptığı hizmetleri görmeye başladınız. güneş balçıkla sıvanmıyor değilmi sayın fib ajans yöneticileri...
Avatar
Admin - 5 yıl önce
doğruların her zaman yanındayız.8 trilyonluk pazaryeri halkımızı için güzel oldu.yapanlardan allah razı olsun.ama bu kesinlikle yanlış anlaşılmasın.güzelliklerin yanında yanlışların her zaman karşısında olmaya devam edeceğiz.pazar yeri güzel olmuştur bu belediyenin herşeyiyle doğru gittiğinin göstergesi değildir.