banner461
banner195

Nevşehir'de Tarihi Seçimin Galibi PARMAKSIZ...

Nevşehir de hareketli geçen günün ardından yaşanan bu tarihi günde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde sonuçlar belli oldu ve Odanın 26 meslek komitesinden 21'ini alan M. Arif Parmaksız ve grubu seçimlerin galibi oldu.

Nevşehir'de Tarihi Seçimin Galibi PARMAKSIZ...
15 Mayıs 2013 Çarşamba 19:29

banner143
Arif Parmaksız ve Ekibi Kazandı /NTSO
İlgili Galeriye Git
banner134

 M. Arif Parmaksız ve Yakup Zağlanmış'ın yarıştığı Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin akşam saat 17.00 da sona ermesinin ardından kesin olmayan sonuçlara göre 26 meslek komitesinin 21'ini Parmaksız grubu kazandı. 61 meclis üyeliğinden 50'sini kazanan Parmaksız grubu seçimlerin galibi oldu.

 

Geçici sonuçların açıklanmasının ardından Ticaret ve Sanayi Odası binası önüne gelen M.Arif Parmaksız ve grubu burada birbirlerine sarılarak seçim sonuçlarını kutladı. Parmaksız'ı omuzlarına alan destekçileri burada "Parmaksız sen bizim her şeyimizsin" şeklinde sloganlar atıı.

 

Parmaksız ise yaptığı açıklamada : "Buradan Nevşehir'deki tüm tüccar ve sanayiciye ayrıca oyu olmayıp bizleri gönülden destekleyen Nevşehir halkına teşekkür ediyorum. Demokrasinin gereği buydu. Herkes hür iradesiyle oyunu kullandı. Artık siyasetçi kendine rağmen değil halka rağmen siyaset yapmalı. Bu seçim sonuçları bunu göstermiştir. Herkse şapkasını önüne alıp düşünecek. Hür irade konuşuyor. Halkın iradesiyle, halkın desteği ile geldik" dedi.

 

Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin kesin sonuçlarının açıklanmasının ardından meclis üyeleri önümüzdeki günlerde bir araya gelerek önce meclis başkanını daha sonrada yönetim kurulunu belirleyecek. Yönetim kurulu ise kendi arasında başkanını seçecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TEBRIKLER... - 5 yıl önce
herkes boyunun olcusunu aldi. umarim bu iyi bir ders olmustur. milletvekilinin bu islere soyunmasi iyi olmamisti.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
biz vatandaş olarak ak partiye ve başbakanımıza oy verdik.bunun bilinmesi noktasında bir değerlendirme çıkıyor.gerek belediye başkanları gerekse milletvekilleri şunu bilmelidrki tek gerçek recep tayyip erdoğan.sizler sadece isimsiniz.
Avatar
Misafir - 5 yıl önce
helal olsun arif abi, şimdi belediye seçimlerinde nevşehir.li olmayıp nevşehir.liye ahkam kesenlere haddini bildir, anlasınlar, dağdan gelip bağdakine racon kesilmeyeceğini.. nevşehir.li özüne dönecek sayende...
Avatar
antalyadan nevşehire - 5 yıl önce
hayırlı olsun doğru karar.herkez hatdini bilmeli
Avatar
misafir. - 5 yıl önce
sevgili vatandandaş, hele millet sizin üzerinize sindirdiğiniz ölü toprağını bi atsın bugün olduğu gibi, daha ne korkuları yıkacak, merak etmeyin, herşey iktidar ve güç değil, yarın sizler bile bugün yalakalık yaptığınız iktidara sırt dönmekte tereddüt etmeyeceksiniz, yeter ki milletin gücünü görün, tehditlerden korkmadığını gösterdi millet..
Avatar
yerli - 5 yıl önce
kırallık iyi bir şey değil sonu esad gibi olur dikkat edin arkadaşlar.
Avatar
Misafir - 5 yıl önce
siyasetçi kendi,işadamı kendi kulvarında yarışmalı kimse kimsenin işine karışmamalıdır.nevşehirli iş adamları bu anlamda türkiyeye örnek teşkil etmiştir.tebrikler nevşehir ticaret odası üyelerine....
Avatar
kemal yücekul - 5 yıl önce
allahüteala her zaman insanlığa hizmet edenlerin yanındadır. hak ve adalet yerini buldu.yeni başkanımız ve yönetim kurulunu tebrik eder başarılarının devamını dilerim.