banner461
banner195

Nevşehir’de Yapı Denetim Firmalarından İftar Yemeği

Nevşehir’in modernleşen yüzüne hizmet veren Nevşehir Yapı Denetim Firmaları düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Nevşehir’de Yapı Denetim Firmalarından İftar Yemeği
12 Ağustos 2012 Pazar 18:56

banner143
Yapi Denetim Firmalari İftar
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir’in modernleşen yüzüne hizmet veren Nevşehir Yapı Denetim Firmaları düzenlediği iftar yemeğinde Lykia Lodge Otel'de bir araya geldi.

Nevşehir de Yapı Denetim Firma sahipleri, Mimarlar,İnşaat mühendisleri başta olmak üzere çok sayıda İnşaat sektörü birimlerinde faaliyet gösteren meslek gruplarından yer alan kişiler iftarda yer aldı.

Nevşehir ilinde faaliyet gösteren yapı denetim firmalarının organize ettiği iftar yemeği aralarında Çevre Şehircilik il Müdürümüz sayın Mehmet Çiçek, Belediye Başkan yardımcısı Oktay Şımarmaz ,NESİAD Başkanı İlhan Kahraman ve Nevşehir ilinde faaliyet gösteren meslek odalarının üyeleri , il özel idaresi çalışanları çevre şehircilik müdürlüğü çalışanları , belediye çalışanları , serbest piyasada çalışan projeciler olmak üzere , Nevşehir’in inşaat sektörünü ilgilendiren bir çok davetlinin büyük ilgi gösterdiği ve yaklaşık 250 kişinin katıldığı bir iftar yemeği verildi.

 

Nevşehir’de Yapı Denetim Firmaları ;

 

Nursa Yapı Denetim

Filo Yapı Denetim

Mag Yapı Denetim

Kapadokya Yapı Denetim

Afm Yapı Denetim

Yerel Yapı Denetim


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.