banner461
banner195

Nevşehir'in En Çok İstihdam Sağlayan Firması Blok Bims Ulusal Basında

Avrupa'nın En Büyük Blok Üretimi Yapan ve Nevşehir'in En Çok İstihdam Sağlayan Firması Blok Bims’i Posta Gazetesi Anadolu ekinde manşete taşıdı.

Nevşehir'in En Çok İstihdam Sağlayan Firması Blok Bims Ulusal Basında
05 Şubat 2013 Salı 11:35

banner143
banner134

    T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı resmi web sitesi 81 il için durum raporu yayınladı. Rapora göre Nevşehir de en çok istihdam sağlayan kurum ve kuruluşları bilgilerine yer verildi. Personel sayısına göre büyük işletmeler sıralamasında Nevşehir den Ertaş Grup Bünyesinde faaliyet gösteren BlokBims Hafif Yapı Elemanları Fabrikası Nevşehir'in en çok istihdam sağlayan firması olarak gösterildi.

 

   İlimizin en çok İstihdam sağlayan Firması olarak gösterilen Blok Bims Fabrikası adına Yönetim Kurulu Başkanı ve NTSO Meclis Başkan Adayı, Anadolu'nun en prestijli ödül töreni olan Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri zirvesinde Nevşehir Valisi Sayın Abdurrahman Savaş tarafından Plaketle ödüllendirileceği bildirildi.

 

   Ayrıca BlokBims Firması geçtiğimiz yıllarda da Nevşehir in en çok iş istihdamı sağlayan firması olarak Nevşehir İl Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından ödüllendirilmişti.
BlokBims Ulusal Basında
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
faik sunar - 5 yıl önce
helal olsun musa beye çok insan çalıştırıyo yanında.nevşehirli diğer zenginlerimize özellikle duyurulur..))