banner461
banner195

Nevşehirli Çiftçimize 22 Milyon TL Destek.

Nevşehir Milletvekillerimiz Ebubekir Gizligider, Ahmet Erdal Feralan ve Murat Göktürk’ün girişimleri neticesinde,ilimiz Nevşehir de Çiftçimize 22 Milyon TL Destek sağlandığı belirtildi.

Nevşehirli Çiftçimize 22 Milyon TL Destek.
11 Şubat 2014 Salı 20:00

banner143
banner134

AK Parti Hükümetinden Nevşehirli Çiftçimize 22 Milyon TL Destek.

 Nevşehir Milletvekillerimiz Ebubekir Gizligider, Ahmet Erdal Feralan ve Murat Göktürk’ün girişimleri neticesinde Nevşehir ili genelinde daha önce düşük olan Hububat destekleme kotaların artırılması sağlanarak çiftçimizin ürettiği ürün kadar destek almasının önündeki engelleri kaldırmışlardı.

Şimdi ise 22082 çiftçimize alın teri olan ürünlerinin Mazot Gübre desteklemeleri olan 22 Milyon 606 Bin 543 TL tutarındaki ödemelerin 13 Şubat 2014 Perşembe günü itibarıyla çiftçilerimizin Ziraat Bankası hesaplarına aktarılmaya başlanması ve böylece çiftçilerimizin alın terlerinin karşılığı olan desteklemeleri Ak Parti Hükûmeti ile alın terleri kurumadan ödenecektir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymakklılı - 4 yıl önce
secim yaklaştı tabi dağıtırsınız çiftcinin dertlerini dinlemezsiniz üç kuruşa oy alacağını zannediyosun ayakkabı partisi
Avatar
memati - 4 yıl önce
reklamcı bunlar bu komedi dans 3 lüsü mal varlıgını acıklasın
Avatar
gerçekler - 4 yıl önce
okadar çokki verdiginiz destek siz nekadar destek verdiiseniz bizde size okadar destek verecegiz söz size sandıkta görüşmek üzere hoşça kalın diyecem ama zor kalırsınız çünkü 45 gün kaldı bay bayyyyy)