banner461
banner195

Nevşehirli İş Adamlarına Rusya Daveti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı Nevşehirli iş adamlarını Rusya’da düzenlenecek olan ekonomi formuna davet etti.

Nevşehirli İş Adamlarına Rusya Daveti
09 Haziran 2015 Salı 15:43

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı Nevşehirli iş adamlarını Rusya’da düzenlenecek olan ekonomi formuna davet etti.

Konuyla ilgili oda başkanlığınca yapılan açıklamada; Rusya Federasyonu’nun St. Petersburg şehrinde düzenlenecek St. Petersburg Uluslar arası Ekonomi Forumu vesilesiyle, Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği (RSPP) İle işbirliği içerisinde, TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, 18 Haziran 2015 Perşembe günü 12.30-13.45 saatleri arasında, Türkiye- Rusya Çalışma Toplantısı düzenlenecektir. Toplantıda Türkiye ile Rusya Federasyonu arasında ticaret ve yatırım ilişkilerinin mevcut durumu ile yeni işbirliği olanakları görüşülecektir. İki ülke arasında hayata geçirilmesi beklenen Hizmet ve Yatırım Alanında Ticari ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması öncesi yapılacak değerlendirmelerin iki ülke yatırımcı ve hizmet sunucuları açısından önem taşıyacağı düşünülmektedir.

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek toplantıya katılmak isteyen firma temsilcilerinin en geç 15 Haziran 2015 Pazartesi günü 17.00’ye kadar odamıza iletmesi gerekiyor. Katılımcıların uçak ve otel rezervasyonlarının kendileri tarafından yapılması beklenmektedir. Üyelerimize duyurulur” açıklamalarında bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.