banner461
banner195

NTB Başkanı Salaş, Türkiye Ekonomi Şurası'nda

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.

NTB Başkanı Salaş, Türkiye Ekonomi Şurası'nda
07 Şubat 2017 Salı 13:52

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş  ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan ‘TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katılıyor.
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, sektör meclislerindeki ve organize sanayi bölgelerindeki tüccar ve sanayicilerin karşılaştıkları genel, sektörel ve bölgesel sorunların ve çözüm önerilerinin görüşülmesi amacıyla ‘Türkiye Ekonomi Şurası’ düzenliyor. Bugün saat 11.00’de, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla başlayan Türkiye Ekonomi Şurası’nda Nevşehir iş dünyasını temsilen Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş  ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı da yer alıyor. TOBB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıda, ticaret ve sanayinin önündeki engeller, çözüm önerileriyle birlikte paylaşılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.