banner461
banner195

NTB Başkanı Salaş: Zaman barış , birlik ve beraberlik zamanıdır

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş bugün bir basın toplantısı düzenledi…

NTB Başkanı Salaş: Zaman barış , birlik ve beraberlik zamanıdır
13 Haziran 2013 Perşembe 16:55

banner143
banner134

 Toplantıda Borsa genel sekreteri Uğur Aydoğan ın istifasının kabul edilmediği bildirildi. NTB Başkanı İbrahim Salaş Borsamızda tecrübesiyle büyük emekleri olan Sekreterimiz Sayın Uğur Aydoğan ın istifasının kabul edilmediğini açıkladı. Başkan Salaş , kamuoyunda çeşitli spekülasyonlara da cevap verdi.Salaş Sayın Borsa Başkanı Tuncer Gök Benden artık bu kadar deyince Başkanlığı kabul ettiğini belirtti.İbrahim Salaş istifa edecek gibi çeşitli söylemlerin aslının olmadığını belirterek konu hakkındaki söylemlere de en yetkili ağızdan son nokta konmuş oldu.

İşte Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ın bugünkü basın açıklaması;

Sayın basın mensupları hepiniz hoş geldiniz

Sizlere ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bilindiği üzere 29 mayıs tarihinde Nevşehir ticaret borsası seçimleri gerçekleşmiştir. Seçim sonucu ; iki başkan adayının eşit oy alması dolayısıyla ticaret borsası meclis üyeleri hakim huzurunda kura ile belirlenmiştir. Çekilen kura sonucunda her iki listeden de yedişer kişi meclise girmiştir. Yedeklerde yedi yedi eşit çıkmıştır.

4 Haziran Salı günü meclis üyeleri bir araya gelerek ; hakim huzurunda yapılan seçimlerde disiplin kurulu, genel kurul delegeleri belirlendikten sonra , yönetim kurulu başkanı için yapılan oylamada sonucun berabere çıkması beklenirken meclisimiz 8’e 6 oyla bizi tercih etmiştir.

Bize oy verip vermeyen bütün üyelerimize teşekkür ederim. Seçim süreci sona ermiş olup , zaman barış , birlik ve beraberlik zamanıdır. Seçim Nevşehirimize ve Türkiyemize hayırlı olsun.

Şahsım; Ticaret borsasının kuruluşu olan 1995 yılından bu yana , gerek mecliste gerek yönetimde ilimiz için hizmette bulunmuştur. Bu süre zarfında ekip arkadaşlarımla birlikte bir çok işe imza atmık. Dolayısıyla mükemmel hale gelen kurumun daha mükemmel olması için birlik beraberlik ve iş birliği  ile daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Bundan önce emeği geçen Tuncer  GÖK  başkanlığındaki yönetimlere , bütün arkadaşlarıma ve sizlere teşekkür eder saygılarımı sunarım.

                                                                                                           İbrahim SALAŞ 

                                                                                                      Nevşehir Ticaret Borsası

                                                                                                        Yönetim Kurulu Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
başkanım - 6 yıl önce
sizin oraya gelmeniz allahın takdiri allah oraya sizi layık gördü başarılar dilerim
Avatar
xxx - 6 yıl önce @başkan a
oraya tek yakışacak isim ibrahim salaş tebrik ederim sayın salaşı
Avatar
başkan a - 6 yıl önce
sayın salaş senin bundan sonra yapacağın tek şey ömrünün geri kalan kısmını gezerek dinlenerek geçirmen lazım gel bu görevi genç dinamik çalışmadan yılmayan birinr devret bize iş lazım istihdam yaratacak başkan lazım saygılarımla
Avatar
cekirdekci - 6 yıl önce
Sayin Salas siz ugur bey in istifasını kabul etmediniz buyukluk yaptiniz. Ama bazilari baskan secilince hemen isten atmalara basladi ve kucuklugunu gösterdi.
Avatar
istifa - 6 yıl önce
uğur beyin istifasını hoca kabuletmedi
Avatar
istifa - 6 yıl önce
uğur beyin istifasını hoca kabuletmedi irbam değil
Avatar
çekidekçi - 6 yıl önce
değer li ipram kardeşim .artk senin de yaşın geçti ,benimde yaşım geçti .ama bikez meydana çıkmış olduk yaş itibariyle ne sen koşturupta iş yapabilin nede ben zaman kaybetmeden yönetimde ki arkadaşları test et en başarılı iş yapacak kimse yetkiyi ona devret saygıla
Avatar
zahire pazarı - 6 yıl önce
slm ipram abi çok dürüst bir insansın başkanlık senin işin değil itibarın bitmeden yetkiyi başkasına devret .oralar sana göre değil bu devrin insanıyla uğraşamazsın