banner461
banner195

NTSO Ağustos Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirildi

NTSO Meclis Başkanı Sayın Seyit İnce Başkanlığında Oda hizmet binası toplantı salonunda Ağustos ayı meclis toplantısı yapıldı.

NTSO Ağustos Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirildi
29 Ağustos 2013 Perşembe 19:31

banner143
NTSO Ağustos Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştiri
İlgili Galeriye Git
banner134

 27 Ağustos Salı günü saat 20:00 da Meclis katip üyesi Ali Ün tarafından açılan toplantıda, ağustos ayı içerisinde yapılan faaliyetlerden bahseden İnce Mısır’a destek yürüyüşünde oda üyelerinin yaptığı desteklerden ötürü memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M.Arif Parmaksız tarafından önümüzdeki faaliyetler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Oda içerisinde oluşturulacak dış ticaret birimi, ıslah organize sanayi bölgesinin şu anda içinde bulunduğu durum ve Ahiler Kalkınma Ajansına sunulacak Doğrudan Faaliyet Desteği projesi hakkında açıklamalarda bulunan Parmaksız, Meclis üyelerinin sorularında yanıt verdikten sonra ülke ekonomisi, döviz kurlarındaki gidişat, Mısır ve Suriye’nin içinde bulunduğu durum hakkında meclis üyelerine bilgilendirmelerde bulundu.

Ağustos ayı içerisinde gerçekleşen gelir ve gider kalemlerinin ayrıntılı olarak okunmasının ve Oda Yönetim Kurulu harcamalarının ibrasının ardından toplantıya son verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.