banner461
banner195

NTSO Anket Sonuçları Açıklanacak mı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı tarafından tamda seçim sürecine girildiği şu günlerde düzenlenen memnuniyet anketinin sonuçlarının Nevşehir kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

NTSO Anket Sonuçları Açıklanacak mı
09 Ekim 2012 Salı 12:40

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı tarafından tamda seçim sürecine girildiği şu günlerde düzenlenen memnuniyet anketinin sonuçlarının kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Yaklaşık iki ay önce başlatılan anket çalışması ile Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasının hizmetlerinden oda üyelerinin memnun olup olmadığı soruluyor, birimlerin halkla ilişkilerinden tutunda, oda üyelerinin oda yönetiminden beklentileri konusunda görüşleri alınıyor.

Bugünlerde tamamlanması beklenen anket çalışmasının sonuçlarının kamuoyu ile paylaşılıp paylaşılmayacağına dair en azından şu ana kadar bir açıklama yapılmış değil ancak, şeffaf yönetim örneği gösterip oda başkanlığının bu anket sonuçlarını kamuoyu ile de paylaşması bekleniyor.

Oda seçimleri öncesinde oda üyelerinin mevcut yönetim ve verilen hizmetler hakkındaki düşüncelerini de ortaya koyması beklenen anket sonuçlarına göre oda yönetiminin oda bünyesinde verilen hizmetlerin kalitesinde ya da halkla ilişkiler alanında bir iyileştirmeye gidip gitmeyeceği de merak konusu...

Kaynak:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
xxx - 6 yıl önce
ticaret odasına kayıtlı vatandaşlar hür ve özgür iradesiyle hayir diyebilirmi tabiki evet çok memnunuz diyeceklerdir yoksa arif beyleri haklarında çukurlarını kazar... bir dost ( acı söyler )