banner461
banner195

NTSO Başkan Adayı Zağlanmış ve Ekibi Nevşehir de Galericileri Gezdi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı M.Yakup Zağlanmış ve Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş ile ekibi Nevşehir de bulunan iki ayrı galericiler sitesindeki esnafları ziyaret etti.

NTSO Başkan Adayı Zağlanmış ve Ekibi Nevşehir de Galericileri Gezdi
27 Nisan 2013 Cumartesi 15:08

banner143
banner134

 Seçim tarihinin belirlenmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Yakup Zağlanmış’ın galericiler sitesi ziyaretlerine Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün yanı sıra İş adamları Bekir Paslanmaz, İbrahim Salaş, Ümit Atabilen ve bazı iş adamları da katıldı. Ziyaretlerine Yeni galericiler sitesindeki esnafları ziyaretleri ile başlayan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı M. Yakup Zağlanmış, oda yönetimine neden talip olduklarından tutunda, göreve seçilmeleri durumunda ilimizdeki galerici esnafının sıkıntılarının giderilmesi anlamında yapmayı planladıkları çalışmaları da anlattı. Ziyaretlerin ikinci durağında Çavuşoğlu Oto Galericiler Sitesindeki esnafları da ziyaret eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı M. Yakup Zağlanmış ve beraberindeki iş adamları galerici esnafının kendilerine gösterdiği ilgiden son derece memnun olarak ziyaretlerini sonlandırdılar.
Haber:MHA


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sanayici - 5 yıl önce
ak parti merkez ilçe başkanın oda seçimleri ile ne işi var diğerlerinin içinde bulunan oy veren insanlar neden incitiliyor ayıp oluyor.kendi seçiminde görüşme dileyi ile...?
Avatar
Vatandaş - 5 yıl önce @Sanayici
ak partililer açıklama yapar oda seçimlerine siyaset karışmasın diye ama en çok kendileri bu işin içine girer yakup zağlanmış ak parti yönetiminde ve belediye meclis üyesi nasıl siyaset karışmayacakmış mş mış....
Avatar
GALERİCİ - 5 yıl önce
hani siyset oda seçimlerine müdahil olmayacaktı demekki il ile merkez ilçe arasında büyük kavga var bırak sen siyastini yap be kardeşim
Avatar
Oto alımcı - 5 yıl önce
i̇l başkanı ayrı m.ilçe bşk ayrı telden çalıyor
başbakanımız gibi dik dur ilçe bşk ayıp......
Avatar
is adami - 5 yıl önce
bu millet akpartinin iyiliginide unutmaz bu sekilde olmamasi gereken yerde durmamasinida.
Avatar
Siyaset - 5 yıl önce
i̇lçe baslkaninin bu işe karışması suçtur...akp il baskanlıği bu olayı kabul etmiyorsa ilçe baskanini görevden almalı..