banner461

NTSO Başkanı Arif Parmaksız, "TOBB Ekonomi Şurası"na katıldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, "TOBB Ekonomi Şurası"na video konferans aracılığıyla katıldı.

banner15
NTSO Başkanı Arif Parmaksız, "TOBB Ekonomi Şurası"na katıldı.
19 Kasım 2020 Perşembe 13:10

banner143
banner134

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

"TOBB Ekonomi Şurası"na, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız video konferans aracılığıyla katıldı.

TOBB Yönetim Kurulu’nun bizzat, 365 oda ve borsa başkanının da video konferans yöntemiyle katılım sağladığı ekonomi şurasında reel sektörün ihtiyaç ve beklentileri konuşuldu.

TOBB ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilgili Bakanlar, Birlik Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Başkanları, Genç ve Kadın Girişimler Kurullarının da yer aldığı "TOBB Ekonomi Şurası"na video konferans aracılığıyla katılan NTSO Başkanı M.Arif  Parmaksız, yeni ekonomik reformun iş dünyasını heyecanlandırdığını ifade ederek, “Daha güçlü bir şekilde üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata odaklanacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.