banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız'dan Oda Üyelerine Açık Mektup...!

NTSO Başkanı ve Başkan Adayı M. Arif Parmaksız 15 Mayıs seçimleri öncesinde tüm Oda üyelerine Gönderdiği Açık Mektubunda şunları ifade etti...

NTSO Başkanı Parmaksız'dan Oda Üyelerine Açık Mektup...!
10 Mayıs 2013 Cuma 10:24

banner143
banner134

İZİN VERİN BİTİRELİM…

            Çok kıymetli Oda Üyelerim;

            Bu mektubu; sizlerle aynı sorunları, aynı duyguları, aynı heyecanları ve aynı gelecek hayalleri yaşayan bir Nevşehirli olarak kaleme alıyorum.

            Öncelikle şahsınızda tüm aile fertlerinize saygı, sevgi ve selamlarımı iletiyorum. Gününüzün aydınlık geleceğinizin hayırlı olmasını diliyor; sizlere birkaç cümle ile seslenmek istiyorum.

            Göreve geldiğimiz 1999 yılı Aralık ayından beri Nevşehir ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası için sayısız hizmete birlikte imza attık. Yaptığımız  hizmetler sizlere bu mektubu yazabilme cesaretini de bize veriyor. Bu vesile ile verdiğiniz desteğe, ilgiye ve sevgiye teşekkür ediyorum.

            Bizler aynı ülkede, aynı şehirde yaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Sizlerle acılarımızı birlikte paylaşıyor, birlikte ağlıyor, birlikte gülüyoruz. Hayatımızın bazı dönemlerinde önümüze birtakım seçenekler sunulur ve seçimde bulunmamız istenir. Bu seçenekler arasında bizler için en hayırlı ve faydalı olanı seçmeye çalışırız. İşte önümüzde son derece önem arz eden bir seçim daha var. Hepinizin bildiği gibi şehrimizde 15 Mayıs 2013 tarihinde yine bir Ticaret ve Sanayi Odası seçimi yapacağız. Sizlerin zor bir seçim yapmak zorunda olduğunuzu, ancak hür iradelerinizle düşüncelerinize ambargo konulmasına müsaade etmeden bu demokratik hakkınızı kullanacağınızı biliyoruz. Hepimiz önceliklerimizi belirlemek zorundayız. Biz Nevşehir olarak Ankara’da söz sahibi olmak istiyoruz. Daha gelişmiş bir Nevşehir için Ankara da güçlü olmak şarttır. Gelin birlik olalım zoru kolay kılalım. Tüccar ve sanayicimizin sorunlarını Ankara’da güçlü bir şekilde dile getirmek için, bugün olduğu gibi bundan sonra da size layık bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizden emin olabilirsiniz.

 

           Çok değerli Üyelerim;

            Hangi siyasi anlayışta olursanız olunuz; bir kez daha 15 Mayıs 2013 tarihinde ekibimle birlikte vekâletlerinize talibiz. Dün olduğu gibi bugün de hiçbir ayrım yapmaksızın, hemşerilerimizin sorunlarını kucaklamaya devam edeceğiz.

            Nevşehir’in geleceği sizin elinizde. Her zaman olduğu gibi yine desteğiniz gücümüz, dualarınız ışığımız olacaktır.

            Bu seçimde sandığa giderken Nevşehirimiz ve sizin için en doğru kararı vereceğinize olan inancımı belirtiyor sizlere huzur dolu yarınlar diliyorum.

            Selam ve Saygılarımla…

                                                                                            M.Arif PARMAKSIZ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şahin ekli - 5 yıl önce
benim merak ettigim arif parmaksızın telefonunun ulaştıgı yere mecliste sadece oturmakla görevli olan 3 tane miletvekilimizin ve rakip adayın telefonları ulaşabilirmi acabaaa?mevcut milletvekillerinin ve medyanın destegiyle rakip adayı kazandıracaksınız ama kaybeden inşallah nevşehir olmaz...unutmayın ki arif bey fakir babası çok fakire yardım sagladı arparda çok kişiyi çalıştırdı sebeblendirdi nevşehirli olarak nankör olmayalım
Avatar
salim - 5 yıl önce
oyumuzda gönlümüzde arif başkandan yana inşallah kazanırsınız başkanım akpye rağmen
Avatar
RK - 5 yıl önce
ben bu adamı seviyom:))siyaset yapmıyo,yalakalık yapmıyo .inşallah hayırlı olur başkan
Avatar
MALİ - 5 yıl önce
tarafsiz başkan
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
kaybeden nevşehir'in olmaması dileğiyle. yolunuz açık olsun.
Avatar
tesbit - 5 yıl önce
parmaksız nevşehir ankara daki etkin figürüdür,gücüdür.kaybederse o değil nevşehir kaybeder.tekrar seçilmeli.farklı durumda.yerel seçimlerde ak parti sorun yaşar.çünkü siyaset kişisel egolardan dolayı alenen bulaştırıldı.nevşehir in ankara daki gücüdür.kaybederse işdünyası biter.eski nevşehir oluruz.
Avatar
YORUM - 5 yıl önce
desteğimiz siyasi baski karşsinda dimdik duran arif abimize
Avatar
heytttt beee - 5 yıl önce
doğrusun bizler aynı sehirde yasıyoruz sen nerdesin hepimiz merak içerisindeyiz hangi esnafın yanına gidip bir çayını içtin hangi esnafın derdini dinledin kakikaten merak içerisindeyiz şimdimi aklına geldi esnafı ziyaret etmek