banner461

NTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Vergiveren'e Ziyaret

Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Merkez İlçe Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş ve İş adamı Halil Doğan’dan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren’e ziyaret.

banner503
NTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Vergiveren'e Ziyaret
09 Temmuz 2019 Salı 14:30

banner143
banner134

Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Merkez İlçe Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş, İş adamı Halil Doğan’dan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren’e ziyaret.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen ziyarette Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ve Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri Nurullah Avşar, Semih Aldatmaz, İbrahim Kurt, Mehmet Yıldız’da hazır bulundular. Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Merkez İlçe Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş, İş adamı Halil Doğan, Genç Girişimciler Başkanı Osman Vergiveren’e görevlerinde başarılar dileyerek başkanlığı süresi boyunca kendisine ve genç girişimciler adına yapılacak olan her türlü faaliyette işbirliğine hazır olduklarını dile getirdiler.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genç Girişimciler Kurulu’nun görevleri ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Daha sonra Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İsmail Hakkı Aydoğan’ı makamında ziyaret eden heyet genel sekreter İ.Hakkı Aydoğan ile görüş alışverişinde bulundular. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.