banner421
banner461
banner195

NTSO Meclis Başkanı İnce'den DERSİAD Başkanı Civelek'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Vekilleri Ömer Güçlü ve Miktat Şahin Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek'i makamında ziyaret etti.

NTSO Meclis Başkanı İnce'den DERSİAD Başkanı Civelek'e Hayırlı Olsun Ziyareti

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcıları Ömer Güçlü ve Miktat Şahin Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek'i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcıları Ömer Güçlü ve Miktat Şahin Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcıları Ömer Güçlü ve Miktat Şahin'e DERSİAD Nevşehir Şubesi Faaliyetleri Hakkında Bilgi Paylaşımında Bulunarak, kendilerini 20 Nisan 2016 ÇArşmaba Günü ekonomi Bakanı mustafa Elitaş'ın teşrifleriyle yapılacak olan DERSİAD Nevşehir Şubesi'nin açılışına davet etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, Başkan Yardımcıları Ömer Güçlü ve Miktat Şahin  DERSİAD Başkanı Ercan Civelek ile Ziyaret sonrasında günün anısına fotoğraf çektirdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.