banner461
banner195

NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce’nin Basın Açıklaması

15 Mayıs 2013 Çarşamba günü yapılan NTSO seçimleri sonucunda Meclis Başkanlığına seçilen Nevşehirli Saygın İş Adamı Seyit İnce ilk basın açıklamasını yaptı.NTSO nun Yeni Meclis Başkanı İnce FİB Haber Merkezine şu açıklamalarda bulundu….

NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce’nin Basın Açıklaması
21 Mayıs 2013 Salı 17:06

banner143
banner134

 NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce’nin Basın Açıklaması

18/05/2013 tarihinde yapılan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası meclisi içerisinde yapılan seçimlerde  oy birliği ile beni NTSO meclis başkanlığına getiren tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Kimsenin kuşkusu olmasın ki Arif bey NTSO da yönetim kurulu başkanlığındaki ve TOBB daki görevleri ile bende NTSO da meclis başkanı olarak yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla uyum içerisinde meclis başkan yardımcılarımız Mehmet VAROL ve Zafer İNANIR  ile birlikte Nevşehirimize ve üyelerimize hizmet etmek için çalışacağız.

  Seçimlerde oy kullanarak Nevşehir esnafının gücünü gösteren tüm üyelerimize seçim çalışmaları ve seçim esnasında herhangi bir olaya meydan vermedikleri için teşekkür ederim. Artık seçimler geride kaldı. Biz ve meclis üyelerimiz hedeflerimizi belirleyerek ileriye bakmak için Nevşehirimize ve Oda üyelerimize ne yapabiliriz telaşı içerisindeyiz. Şu andan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bizlere yakışanı yapmalıyız.

  Bu vesile ile tekrar tüm NTSO üyelerine teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.