banner461
banner195

NTSO Seçimleri Hakkında İNCE Analiz…

NTSO seçimleri hakkında FİB Haber Merkezine önemli değerlendirmelerde bulunan İş Adamı Seyit İnce Öncelikle Başkanımız Sayın Parmaksız ve ekibimizi kutluyor bizlere inanan ve güvenen tüm Odamız üyelerine teşekkür ediyorum dedi.

NTSO Seçimleri Hakkında İNCE Analiz…
16 Mayıs 2013 Perşembe 23:13

banner143
banner134

 NTSO seçimlerinin değerlendiren İş Adamı Seyit İnce;Memleketimiz ve odamız için hayırlısı olsun. Seçimlere başlamadan düşüncelerimiz Nevşehir öncelikli idi ve seçimler öncesinde Allah dostlarının dualarını aldık.Özellikle bu süreçte bize inanan güvenen ve bizleri her şartta destekleyen değerli Odamız üyelerine kıymetli arkadaşlarımıza ve yine buradan unutmadan tüm basınımızın güzide temsilcilerine sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum.Bu vesile ile FİB Haber Merkezinden tüm Nevşehir halkımızın Mübarek Regaip kandillerini kutluyoruz dedi.

İş Adamı Seyit İnce açıklamasının sonunda Yine hamd olsun ki Nevşehir iş dünyamızda kutuplaşmaya izin vermedik tüm kardeşelerimiz akli selim davrandılar ve NTSO seçimleri iddia edilen ve söylenenlerin tam aksine tamamen demokratik katılımlı dostane Dövüşsüz nizahsız ve kardeşçe bir seçim oldu dedi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.