banner461
banner195

NTSO’dan Ekonomik Forum Duyurusu

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası, oda üyelerini hafta içerisinde yapılacak olan İsviçre – Türkiye ekonomik forumu konusunda bilgilendirdi.

 NTSO’dan Ekonomik Forum Duyurusu
05 Aralık 2015 Cumartesi 14:18

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası, oda üyelerini hafta içerisinde yapılacak olan İsviçre – Türkiye ekonomik forumu konusunda bilgilendirdi.

Açıklamada; “09 Aralık 2015 Çarşamba günü, İstanbul Swisstel The Bosphorus’da “XI. İsviçre Türkiye Ekonomik Forumu” düzenlenecek.“Küresel İnovasyon” ve “Dünya Rekabetçilik” endekslerinde 5 yıldır 1. sırada yer alan İsviçre yabancı yatırımcılara vergi avantajları ve kolaylıklar sağlamaktadır. Bahse konu Forum’un amacı ise bu doğrultuda Türkiye ve İsviçre’deki son gelişmeleri katılımcılara aktarmaktır. Forum’a katılım kamu kurum ve kuruluşları ile Oda temsilcilerine ücretsiz olup, diğer katılımcılar için katılım ücreti 60 TL’dir. Detaylı bilgi için Türkiye İsviçre Ticaret Odası Derneği (Tel: 0212 211 1435) ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda, Konferansın taslak programı ve katılım formu TOBB internet sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altında “Uluslararası İşbirliği İmkânları/Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır. Üyelerimize duyurulur” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.