banner461
banner195

NTSO'dan Enerji Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmalara Çağrı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ilimiz genelinde enerji sektöründe faaliyet gösteren ya da bu sektörde faaliyet göstermeyi planlayan firmaları Kayseri’de yapılacak olan toplantı konusunda bilgilendirdi.

NTSO'dan Enerji Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmalara Çağrı
06 Ekim 2015 Salı 18:30

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ilimiz genelinde enerji sektöründe faaliyet gösteren ya da bu sektörde faaliyet göstermeyi planlayan firmaları Kayseri’de yapılacak olan toplantı konusunda bilgilendirdi.

Açıklamada; “Kayseri Ticaret Odası’ndan gelen yazıda; KCETAŞ ve MMG Kayseri tarafından düzenlenen “Anadolu Güneşi Elektrik Üretiyor” temalı toplantı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanımız Taner Yıldız’ın katılımları ile 10 Ekim 2015 Cumartesi günü Saat 09:00 da Kayseri Hilton Otelinde gerçekleştirilecektir. Güneş enerjisinden Lisanssız Elektrik Üretimi konusunun tüm yönleriyle ele alınacağı toplantıya Taner Yıldız‘ın dışında sektör temsilcisi enerji firmaları, yatırımcılar, Yenilebilir Enerji Genel Müdürlüğü, TEDAŞ VE KCETAŞ yetkilileri de katılacaklardır. Bilgilendirme toplantısı bu konuda faaliyet gösteren veya yatırım yapmak isteyen firmaların nitelikli buluşmalarını temin etmek maksadı ile düzenlenecektir. Üyelerimize duyurulur” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.