banner461
banner195

NTSO’dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kışlık Mont Yardımı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla her sene düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim yardımları bu yılda devam edecek.

NTSO’dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kışlık Mont Yardımı
10 Kasım 2015 Salı 17:07

banner143
banner134
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla her sene düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim yardımları çerçevesinde bu eğitim döneminde dağıtılmasına karar verilen kışlık mont yardımı, NTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Habil Uluer, Yüksel Babaoğlu, Genel Sekreter İ.Hakkı Aydoğan ve Nevşehir Milli Eğitim Şube Müdürü Orbay Özcan tarafından okul ziyaretleri gerçekleştirilerek okul yöneticilerine teslim edildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldız; “Bu sene için toplamda 1000 öğrenciye ulaştırılarak yardımların, soğuklar başlamadan öğrencilerin eline geçmesini planlıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlarımızın yerine ulaşacağına inanıyor, bu yardımların ihtiyaç sahibi öğrencilere iletilmesinde titiz bir çalışma yürüten Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine ve Okul müdürlerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.