banner461
banner195

NTSO'dan Türkiye-Kırgızistan Yatırım ve İş Forumu Duyurusu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Kırgız Sanayi ve Ticaret Odası işbirliğinde Türkiye – Kırgızistan Yatırım ve Ticaret Forumu düzenlenecektir.

NTSO'dan Türkiye-Kırgızistan Yatırım ve İş Forumu Duyurusu
18 Ocak 2016 Pazartesi 11:35

banner143
banner134
 TÜRKİYE-KIRGIZİSTAN YATIRIM VE İŞ FORUMU

 

Birliğimiz, Kırgız Sanayi ve Ticaret Odası işbirliğinde Türkiye – Kırgızistan Yatırım ve Ticaret Forumu düzenlenecektir. 21 Ocak 2016 tarihinde Birliğimiz İkiz Kuleler Hizmet binasında gerçekleştirilecek “Forum”a, Kırgız Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sn. Arzybek KOZHOSHEV ve beraberindeki Kırgız işadamlarının katılımı da öngörülmektedir. Kırgız tarafından iletilen firma listesini Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan  temin edebilirsiniz.

 

Söz konusu Foruma katılması öngörülen Kırgız firmalarının tarım, gıda, inşaat, enerji, tekstil, ulaştırma- lojistik, ticaret ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Kırgız işadamlarından oluşması öngörülmektedir. Forumun ardından, katılımcı Kırgız firmaların temsilcileri ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebilecektir.

Bu kapsamda, 21 Ocak 2016 tarihinde 09.30 – 15.30 saatleri arasında Birliğimiz’de  gerçekleşecek İş Forumuna katılım için 20 Ocak 2016 ya kadar odamızla irtibata geçirilmesi rica olunur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.