banner461
banner195

Oda ve Borsa Arasında Gerginliği Çözen Adam

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası seçimlerinde iyiden iyiye gerilen havayı yumuşatan en önemli isimlerden biri Ticaret ve Sanayi Odasına Meclis Başkanı olarak seçilen Seyit İnce.

Oda ve Borsa Arasında Gerginliği Çözen Adam
24 Haziran 2013 Pazartesi 10:17

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası seçimlerinde iyiden iyiye gerilen havayı yumuşatan en önemli isimlerden biri Ticaret ve Sanayi Odasına Meclis Başkanı olarak seçilen Seyit İnce.

Gerek Seçim sürecinde, gerekse seçimlerin ardından yapılan çeşitli ziyaretlerde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının şehrin ayrılmaz iki önemli Sivil Toplum Kuruluşu olduğuna vurgu yapan İş Adamı, Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkanı Seyit İnce, daha önce de görev aldığı Ticaret Odasındaki deneyimlerinin de etkisiyle ortalığı yatıştıran en önemli isimlerin başında geliyor.

Her iki seçimde de kimin kime oy verdiğinin artık bir geçerliliğinin kalmadığını, artık şehirde birlik ve beraberlik ruhunun sergilenmesi gerektiğinin altını çizen Meclis Başkanı İnce, Ticaret Odası Heyetinin Ticaret Borsasına yaptığı ve adeta zeytin dalı uzattığı ziyaretin de baş mimarı oldu.

O Ziyaret esnasında da Oda ve Borsa ilişkilerinin yıllardır olduğu gibi normal seyrine dönmesini arzu ettiklerini ifade eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, “Bu seçimler gayet demokratik seçimler. Zire artık kimin kime oy verdiğine bakmaktansa gerek ticaret odası gerekse ticaret borsası olarak şehrimizin kalkınması, büyümesi ve iş adamlarımızın bu iki güzide sivil toplum kuruluşumuz çatısı altında Şehrimize hizmet için el birliği yapması için uğraş verilmeli” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
ticaret odasımejlis başkanı kucaklayıcı tutumuyla yıllardır boşkalmış ticaret odası mejlis başkanlını görevini yerine getiriyor kendisini teprik ediyorum
Avatar
Sıradan vatandaş - 5 yıl önce
sayın seyit i̇nce beyefendiyi tebrik ediyorum. bunca yıl ntso dendiğinde akla sadece başkan gelirdi. meclis başkanı kimdir veya ne iş yapar bilinmiyordu belkide. şimdilerde gördük ki ntso sadece başkandan ibaret değilmiş. her konuda pozitif bir başkanlık sergileyen ntso meclis başkanı sayın seyit i̇nce beyefendiyi, sıradan bir nevşehir'li olarak tebrik ederim. i̇sminizi daha çok çok güzel işlerde görelim okuyalım derim.
Avatar
Sanayici - 5 yıl önce
sayın başkanı görevini yerine getiriyor.
komite üyeleri ve meclis üyeleri ntso
olduğunu görüp daha iyi çalışacaklardır.
yolun açık olsun. birlik içerisinde...
Avatar
organizeden - 5 yıl önce
bende seyit beyi yürekten destekliyorum organizedeki yapılmakta olan o muhteşem cami inşaatınada yapmış olduğu madi destekleri biliyoruz allah razı olsun bol versin herşeye layık
Avatar
iş adamı - 5 yıl önce
evet......