banner461
banner195

Parmaksız: Darbeci Lekesini Kendime de Aileme Bulaştırtmam...!

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız bugün düzenlediği basın toplantısında,

22 Nisan 2013 Pazartesi 18:27

banner143
Parmaksız Milletvekili Feralan'ı Mahkemeye Veriyor
İlgili Galeriye Git
banner134

"Parmaksız sonunda patladı..."

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız basın toplantısında, “Bilindiği üzere Milletvekili Erdal Feralan İki defadır Benim Ergenekoncu, Darbeci olduğumu basın yoluyla söylüyor. Bunu arkadaşlarımla paylaştım gerekli yasal haklarımızı kullanmaya karar verdik. Ben hiçbir zaman ne darbeyi destekledim, ne de darbecilerin yanında oldum. Benim geçmişimde bellidir. Benim Babam, Amcam 1960 ihtilalinde hapis yatmıştır. 1980 ihtilalinde yine amcam gözaltına alınmış ve ifade vermiştir. Hiçbir zaman bu kara leke bana bulaşmaz ve bulaştırtmam. Siyasetin bu işlere karışmamasını istedim. Son yaptığım basın toplantımda namus ve şerefime dil uzatılırsa burnu cevapsız bırakmam dedim” ifadelerinde bulundu.

NTSO Başkanı Arif Parmaksız Parti beni bağlamaz,zaten il başkanı Sayın Kazım Sunar gerekli açıklamaları yaptı. Bu açıklamalar Feralan’ın yapmış olduğu açıklama ve iddialara şahsi olarak açıklamalarımdır dedi.

Bu arada Nevşehir de NTSO
 Seçim tarihiyle ilgili 2-3 güne kadar kesin belli olacağı belirtildi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak partili - 5 yıl önce
sayın vekil herkesi kendiniz gibi düşünüyor sanmayın esnaf tüccar ne yapacagını kimi seçeceğini bilir
Avatar
Vekilin ben daha hiç yalan söylediğini duymadım - 5 yıl önce
Vekilin ben daha hiç yalan söylediğini duymadım
Avatar
murat ulutaş - 5 yıl önce
arif abi yapacak bi şey kalmamış, keşke zamanında gönüllerdeki en üst seviyede iken ve de sevilirken şu makamı tadıyla bıraksaydın be abi, hadi bakalım seni kurtarsın rıdvan abi, sığınacak başka bir limanda kalmadı herhalde, ama şuna sevinmelisinki artık nevşehir sahipsiz değil, artık meydanı birazda gençlere bırakalım.makamların gelip geçici olduğunu hayat bize acıda olsa öğretmiyormu arif abi...
Avatar
sanayici - 5 yıl önce @Ak partili
doğrusun esnaf kimi seçeçeğini biliyor bunlar arif beyin çırpınış sesleri artık tablo ortada daha fazla uğrasmasına gerek yok.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
parmaksızı teprik ederim vekil hizmet için seçildini bilmeli insanları karalamak yakışmaz
Avatar
esnaf - 5 yıl önce @Vekilin ben daha hiç yalan söylediğini duymadım
bende duymadım ama ortadada bir gerçek var arif bey de doğru söylüyor. maden öyle neden 2,5 yıl meclis başkan yardımcılığı yapmış. erdal bey o zaman akp li değilmiydi sonradanmı akp li oldu.
Avatar
sahipsiz - 5 yıl önce
arif parmaksız giderse işte ozmn nevşehir sahipsiz kalır. benden demesi
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce @esnaf
ben çok duydum esnaf vekilin yalan söylediğini boşa konuşma, bir bildiğim varda söylüyorum ben, arif bey bunlarla başa çıkmasını bilir; bunlar parti içi hesaplaşmada kolay adam harcamaya alışmışlar, ve tic.odasını da ak partinin arka bahçesi sandılar, haydi harcayın arif beyi o zaman,??? orası siyaset meydanı değil kardeşim , orası ticaret odası esanafın yeri, ve de öyle kalacak, hiçbir zaaman ak parti arka bahesi olmadı olmayacak, ey nevşehirli esnaf kardeşler sizlere sesleniyorum gelin birlik olun. tic.odasında her kesimden insan var her partiden insan var onlar günü geldiği zaman ne yapacağını bilrler....