banner461
banner195

Parmaksız ve Ekibi Toplandı, O Kadroda Kimler Var ?

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ve Ekibi Yönetim kurulu toplantısında bir araya geldi. Toplantıda son gelişmeler masaya yatırıldı.

Parmaksız ve Ekibi Toplandı, O Kadroda Kimler Var ?
04 Mart 2013 Pazartesi 10:31

banner143
banner134

 Muhtemel Yeni Yönetim’de Kimler Var?…

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulunun yeni isimleriyle birlikte ilk kez fotoğraflandığı karede, Mehmet Arif Parmaksız’ın yanı sıra, Mehmet Ali Öbekli, Ekrem Nurlu, Ahmet Tok, İrfan Karaca, Seyit İnce, Habil Uluer, Ali Babaoğlu, Cengiz Yıldız, Adem Civelek, Ömer Güçlü, Necmi Cantekin, Zafer İnanır, Mehmet Varol,Kemal Güneri ve Ahmet Ergün isimleri yer aldı.

Parmaksız Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatidır.
Allah kısmet ederse Seçimleri tekrar üyelerimizin teveccühleri ile kazanarak Nevşehir e layık olduğu güzel hizmetleri sürdürmeye devam edeceğiz.Bu bağlamda çok güçlü bir ekiple geliyoruz. Seçimden sonra Bizle birlikte kazanan Nevşehir olacak dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
LEGEND - 5 yıl önce
listede olmayan isimler var olanlar yanliş yazilmiş.
Avatar
Esnaf - 5 yıl önce
çok güzel değerli insanlar haklarında hayırlısı olsun her kesimi kucaklayan ticaret erbabları
Avatar
kemall - 5 yıl önce
parmaksız kazanır adam ülkede marka olmuş
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
hayırlısı çok iddalı isimler
Avatar
Nevsehir - 5 yıl önce
valla çok ideal bir ekip olmuş...parmaksiz önceki doneme göre çok daha iyi bir ekip kurmuş...umarım hayırlısı olur...
Avatar
murat ulutaş - 5 yıl önce
elbetteki hepsi pırıl pırıl nevşehir insanları, her ne kadar böyle seçim zamanları bu fotoğraflarada rastlasak yinede şükür.ama nevşehir için değişim zamanı,
ayrıca sayın parmaksız şu göre boğazındaki (sözde anlaşması biten) turizm kompleksi ne oldu? şimdi de olmayacak bir vaadiniz varmı acaba
lütfen herkez elini vijdanına koysun.bari şimdi fedekarlık yapılsın.yoksa nevşehir daha çoookgeride kalır, zenginler servetlerine servet katarsa , fabrikalar açılmazsa , turizm geride kalırsa kaybeden gençliğimiz ve nevşehirmiz olur, artık nevşehirimizin değişime ve geilişime ihtiyacı var. nevşehir gerçek manada hem diğer iller arasında yerini almalı hemde dış ülkelerde çok iyi tanıtılmalıdır.buda gerçek bir ticaret odası yönetimi ve başkanondan geçer, onuda kararını sizler vereceksiniz. saygılarımızla.
Avatar
ORGANİZECİ - 5 yıl önce
ya şu tabloya baksana bir cogu...... nevsehire sekil degil hizmet gerek daha neyin savasini veriryorsunuz anlasilir gibi degil.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
görüntüdekiinsanların yanında yüzlrrce adam çalışıyor