banner461
banner195

Parmaksız:"Gümrüklerimize dünyanın en iyi teknolojik alt yapısını kurduk”

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M.Arif Parmaksız TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte GTİ AŞ Genel Kurulu’na katıldı.

Parmaksız:
17 Nisan 2013 Çarşamba 18:36

banner143
banner134

 Birleşmiş Milletler’in GTİ AŞ’nin yapısını ve yaptığı işleri tüm dünyaya örnek olarak gösterdiğini söyleyen Hisarcıklıoğlu, modernize edilen gümrüklerin dünyanın en iyi teknolojik alt yapısıyla donatıldığını anlattı.

 

 

Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret (GTİ) AŞ Genel Kurulu, TOBB Birlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıda bir konuşma yapan ,Odamız  ve  GTİ AŞ nin Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız bu  projeyle hem devletin, hem de gümrükleri kullanan iş dünyasının kazandığını belirterek, “Bu projede herkes kazandı. Devletin cebinden para çıkmadığı gibi 215 milyon TL vergi geliri oldu. Bekleme süreleri kısaldı ve bundan dolayı da Türk özel sektörünün kazancı yıllık 410 milyon TL’yi buldu” ifadesini kullandı.

 

Bugüne kadar 6 gümrük kapısını modernize ettiklerini belirten TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, da  “Şimdi yeni kapılara başlıyoruz. Halkalı’yı Muratbey’e taşıyoruz. Çıldır-Aktaş, Dilucu, Esendere ve Kapıköy kapıları da sırada” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ah ah - 5 yıl önce
rıfat bey gelse bu arkadaşı burdan hemen atar görse durumunu işler açısı yıl 1994 yıl 2013 bu arkadaşlarda heyacanmı kalır ya artık yeterr gidecek inşallah
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce @ah ah
bu ne kıskançlık ah ah. yaptığı hizmetlerden
dolayımı atacak...? bence daha iyi yerlere gelecek bir nevşehirli olarak gurur duymalıyız seçim için
hasedlik yapmayalım.
Avatar
e - 5 yıl önce @Nevşehirli
ne yaptı ya biz nevşehirde yaşamıyoruz herhalde
Avatar
sanayiden - 5 yıl önce @Nevşehirli
kişisel bir başarının olduğu doğru ama bu başarı hangi koşullarda hangi ikili ilişkilerin meyvesidir bilinmez.bizi de ilgilendirmez.bizi ilgilendiren nevşehire ne katkısı olduğudur.aslı olmayan nevşehir projeleri , kendi yapmadıklarını kendi yapmış gibi göstermekle olmaz. ah ah dıyen arkadaşa katılıyorum.nevşehire hizmet ettiğini söyleyen kişiyi arif bey tanır mı acaba
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
gardaşım bide nevşehire iyilik yap nevşehiri unuttun yaw