banner461
banner195

Parmaksız’ın Adayı Kim Olacak?

Yaklaşan NTSO seçimleri öncesinde tüm gözerlin çevrildiği Anayasa mahkemesinin vereceği karara göre NTSO Başkanı Arif Parmaksız’ın da kararını açıklaması beklenirken eğer Parmaksız aday olamassa adaylığını çok öncelerinde açıklayan İş Adamı Yakup Zağlanmış’ın karşısına mutlaka bir aday çıkartması beklenilen Parmaksız’ın muhtemel adayı kim olacak?

Parmaksız’ın Adayı Kim Olacak?
25 Aralık 2012 Salı 13:31

banner143
banner134

 Yaklaşan NTSO seçimleri öncesinde tüm gözerlin çevrildiği Anayasa mahkemesinin vereceği karara göre NTSO Başkanı Arif Parmaksız’ın da kararını açıklaması beklenirken eğer Parmaksız aday olamassa adaylığını çok öncelerinde açıklayan İş Adamı Yakup Zağlanmış’ın karşısına mutlaka bir aday çıkartması beklenilen Parmaksız’ın muhtemel adayı kim olacak?

 

İşte Nevşehir dünyası yaklaşan NTSO seçimlerine odaklanırken Parmaksızın kimi Aday göstereceği ve destekleyeceği konusuda Nevşehir gündeminde konuşulmaya başladı…

 

Yakın çevrelerin dile getirdiği armakszı ın NTSO Başkanlığı için destekleyeceği kuvvet muhtemel adaylar arasında Sanayici iş adamı Mehmet Ali Öbekli ilk sırada yer alıyor.Yine Parmaksız ın adayları arasında İş Adamı Cavit Dirikoç ve Cengiz Yıldız gibi isimlerde yer alıyor…

NTSO Seçimlerinde Terazinin Dengesi ise şüphesiz değerli İş adamı Yücel Menekşe’nin tutumu olacak.Zira Yücel Menekşe’nin ismide bulunduğu her görev için büyük ağırlık taşıyor ve Bu bağlamda Menekşe ismi NTSO seçimlerinde en büyük Denge unsuru olarak göze çarpıyor.

 

DİP NOT: NTSO seçimleri öncesinde adaylığını açıklayarak şimdiden çalışmalarına başlamış bulunan İş Adamı Yakup Zağlanmış ve beraberinde seçkin iş adamlarıyla oluşturduğu güçlü kadrosunun ise en büyük beklentisi yapılacak olan Seçimlerin “Demokratik” bir şekilde yapılması yönünde..Şimdiden projelerini hazırlayarak seçimlere hızlı bir şekilde girmeye hazırlanan Zağlanmış ve güçlü ekibi “Yeni Yönetim Yeni Yapılanma Güçlü Büyüme” sloganıyla Nevşehir İş Dünyasında Güçlü ve büyük bir hamle başlatmayı planlayarak,Hiçbir ayrımcılığa fırsat vermeden herkesimin bir arada yer alacağı genç, katılımcı aktif ve üretken bir yapıya dönüştürmeyi planlıyor.Yine Zağlanmış ve ekibinin en çok önem verdiği ve hassasiyet gösterdiği bir diğer önemli konu ise Nevşehir Birlik ve Beraberliğinin bozulmasını kesinlikle istemiyor.

 

Gelelim Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerine…Armaksız NTSO ile ayrılmaz bir kurumsal yapı ve bütünlüğü içinde yer alan NTB içinde Başkan Tuncer Gök ün de kendisi gibi Anayasa mahkemesinden olası bir haber gelmemesi durumunda NTB Başkanlığı için de bir B planı hazırladığı idda ediliyor.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök’ün Anayasa mahkemesinin vereceği karara göre kararını açıklayacağını belirtmesinin ardından Ticaret Borsasındaki seçimlere yönelik yeni isimlerde ortaya çıkıyor.

 

Ekrem Nurlu Aday Mı?

Nevşehir’in tanınmış iş adamlarından İş adamı Ekrem Nurlu’nun Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığına adaylığı konusu son günlerin konuşulan konuları arasında.Kendisinin en büyük destekçisi ise Sayın Parmaksız.

Bu isimlerden biri olan Ekrem Nurlu’nun, Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Arif Parmaksız ve ekibinin desteği ile birlikte Nevşehir Ticaret Borsasına aday olabileceği konuşuluyor.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığına aday olacağını aylar öncesinden açıklayan Mustafa Çelebi’nin ise seçimlere 3 ay kala çalışmalarına hız verdiği gözlenirken, İş Adamı Ekrem Nurlu’nun ticaret borsası başkanlığına aday olup olmayacağını önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklaması bekleniyor..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat ulutaş - 5 yıl önce
nevşehir ne çektiyse yanlış siyaset ve yanlış kadrolaşmadan çok çekmiştir.sayın parmaksızda mahkemenin kararını beklemeden, yıpranmadan milletin gönlünde sevilirken biran önce bayrağı teslim etmelidir. geçmişte bazı siyasetçiler(her ne kadar siyasi yöndende ayrıda olsalar) inat uğruna desteklemişlersede artık şimdi silinmişlerdir.gerçek nevşehir sevdalısı insanlar tabiki çok büyük fedakarlık yapmak zorundadırlar.sayın parmaksız da basit siyaset oyunları yapmadan bu görevi süresi dolduğunda bırakmalı ve gönüllerdeki unutulmaz yerini almalıdır.seçimlerin nevşehir imize hayırlı olması dileklerimizle.