banner461
banner195

Patates Sorunu Başbakanımızın Gundeminde…

Patates üreticilerinin sorunlarını yakından takip eden ve çözüm arayışına giren Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av.Ebubekir Gizligider ve Av. Murat Göktürk Kırşehir’de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a konuyu arz ettiler.

Patates Sorunu Başbakanımızın Gundeminde…
26 Eylül 2012 Çarşamba 18:31

banner143
banner134

Patates üreticilerinin sorunlarını yakından takip eden ve çözüm arayışına giren Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av.Ebubekir Gizligider  ve Av. Murat Göktürk Kırşehir’de Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a konuyu arz ettiler.


Nevşehir Milletvekillerimizin FİB Haber Merkezine yaptıkları ortak açıklamada;
Türkiye nin en büyük patates ambarı Nevşehir de patates çiftçilerimizin yaşadıkları sorunlarını Sayın Başbakanımız Erdoğan a bizzat ilettiklerini ifade ettiler. İşte o açıklama:

Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  talimatları doğrultusunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Mehmet Mehdi EKER’in direktörlüğünde Ekonomiden Sorumlu Başbakan yardımcısı Sayın Ali BABACAN, Maliye Bakanımız Sayın Mehmet ŞİMŞEK, Ekonomi Bakanı Sayın Mehmet Zafer ÇAĞLAYAN ‘ın katılımlarıyla acilen bir toplantı yapılarak Patates sorununun çözülmesi talimatını vermişlerdir.

Konu ile ilgili gelişmeler Nevşehir Milletvekillerimiz tarafından çiftçilerimize duyurulacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.