banner461
banner195

PÜİS Divan Başkanlığına Musa Ertaş Seçildi...

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası İstanbul Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu toplantısı Divan Başkanlığına Nevşehirli iş adamı Musa Ertaş seçildi. 

PÜİS Divan Başkanlığına Musa Ertaş Seçildi...
12 Nisan 2018 Perşembe 15:28

banner143
banner134

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası İstanbul Şubesi’nin 16. Olağanüstü Genel Kurulu Ataköy Sheraton Oteli’nde yapıldı. İstasyon sahiplerinin ve akaryakıt sektörünün yaşadığı sorunlarla ilgili  PÜİS İstanbul Şube Başkanı İsak KOÇ ve PÜİS Başkanı İmran OKUMUŞ genel kurula katılan üyelere hitaben konuşma yaptılar. Genel kurulda çoğunluğun sağlanması ile gündem maddeleri üzerinde görüşmelere geçildi. PÜİS İstanbul Şubesi’nin yeni yönetiminde yer alacakların yanı sıra denetim ve disiplin kurulu üyeleri ile genel merkez kurul delegelerinin seçimi için oylama yapıldı. Mevcut görüşmeler sonunda PÜİS Divan Başkanlığına Nevşehirli iş adamı Musa Ertaş seçildi. 

 ERTAŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nevşehirli İş Adamı Sayın Musa Ertaş yaptığı açıklamasında; "İstanbul Şubesi olağan üstü genel kurulu petrol ürünleri işverenler Sendikasının Divan Başkanlığına seçilmem sebebiyle bütün İstanbul akaryakıt bayilerine şahsıma gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederim. " dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.