banner461
banner195

Salaş: İlk Hedefimiz Yeni Soğuk Hava Deposu

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, yeni dönemde yapacakları ilk önemli çalışmanın yeni ve geçtiğimiz yıl hizmete sokulan soğuk hava deposundan daha kapasiteli soğuk hava deposunun yapılması olacağını söyledi.

Salaş: İlk Hedefimiz Yeni Soğuk Hava Deposu
21 Haziran 2013 Cuma 11:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, yeni dönemde yapacakları ilk önemli çalışmanın yeni ve geçtiğimiz yıl hizmete sokulan soğuk hava deposundan daha kapasiteli soğuk hava deposunun yapılması olacağını söyledi.

 

Nevşehir Ticaret Borsasının kuruluşundan bu yana meclis ve yönetimlerinde görev aldıklarını, Ticaret Borsasının nereden nereye geldiğinin iyi analiz edilmesi gerektiğini belirten Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, yeni dönemde şu ana kadar yapılan çalışmalara yenilerini eklemek çabasında olacaklarını ifade etti.

 

Tuncer Gök yönetimindeki Ticaret Borsasının Nevşehir’e çok önemli ve modern hizmetler kazandırdığını söyleyen Salaş, “Ticaret Borsamızın kuruluşundan bu yana borsa da meclis ve yönetimlerde görev yaptım. Borsamızın bölgenin en donanımlı ticaret borsaları arasına girmesinde büyük emeği bulunan Sayın Tuncer Gök ve kendisiyle birlikte görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür etmem gerek. Bizim yeni dönemde yapacağımız en önemli çalışmalardan biri Gülşehir yolu üzerinde bulunan arsamız üzerine yeni ve geçtiğimiz yıl hizmete açtığımız soğuk hava deposundan daha büyük kapasiteli soğuk hava deposunu yapmak olacak. Bölgede yetişen başta patates olmak üzere çok çeşitli ürünlerin doğal ortamda depolanabileceği bir soğuk hava deposuyla birlikte Nevşehir ticaret Borsamızın gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımıza başladık” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bize iş lazım - 5 yıl önce
deponun yerine fabrika kurda işsizler iş yarat bu rak depoyu bize iş lazım
Avatar
sayın Salaş - 5 yıl önce
geçmişe teşekkür etmek istersen tuncer beyden değilde arif parmaksızdan başlaman gerekmezmi? 1995 yılında kuruluş çalışmalarını yapan, nevşehir e ticaret borsasını getiren ve kurucu yönetim kurulu başkanı seçilen ve 1999 yılına kadar görevi esnasında üstünde oturduüun sandelyeyi bile satın alan, hizmet binasını yaptıran, ticaret borsasını sağlam temellere oturtarak ihanetine uğradığı kişiyi ticaret odasına seçilmesi sebebiyle başkanlığa oturtan sayın m.arif parmaksız a neden teşekkür etmiyorsun. ayıp oluyor yakışmıyor sana sen bir tuncer gök değilsin. seni çok sayarım severim, efendi ve dürüst adamsın.
Avatar
erhan - 5 yıl önce
saygıdeğer ibrahim abi . soğuk hva deposunu yaptıralım okey de . bunun içerisini dolduracak meteryalle ilgili olarakda bir takım projeler gerekmez mi neyi depoılayacağız . ne bileyeim meyvecilikle ilgili teşvikler vs . bu şart değil mi
Avatar
salaş bey - 5 yıl önce
seni oraya tuncer gök getirmedi arif bey getirdi .ne ikidebir tuncer gök ün adını anıyon .yoksa seni tuncer gök mü yönlendiriyo .zaten halk ne diyo biliyomusun ,tuncer ne derse ipram bey onu yapar diyo doğrumu .tuncerin emri altında kalma
Avatar
xxxx - 5 yıl önce @salaş bey
sen önce ibrahim yazmasını öğren.ya bilen bilmeyen herkes konuşuyor.ne kadar cahil varmış bu nevşehirde