banner461
banner195

SGK İl Müdürü Polat'dan Borsa Başkanı Salaş'a Ziyaret

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erdin Polat, ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ nedeniyle Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

SGK İl Müdürü Polat'dan Borsa Başkanı Salaş'a Ziyaret
19 Mayıs 2017 Cuma 12:37

banner143
banner134
Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat, Sosyal Güvenlik Denetmeni Yusuf Acan ve SGK Şefi Mensup Polat, ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ile bir araya geldiler.

14-20 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle NTB Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret eden Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erdin Polat SGK faaliyetleri ve Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler verdi.


SGK İl Müdürü Polat ve ekibini borsada ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTB Başkanı Salaş, SGK tarafından kamuoyunda sosyal güvence bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalar yapılmasını son derece önemli ve yararlı bulduklarını söyledi.

Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat ise, SGK’nın kuruluş tarihini içerisine alan haftanın  "Sosyal Güvenlik Haftası" olarak kutlandığını anımsatarak, bu hafta içerisinde çeşitli etkinlikler ve ziyaretler düzenlediklerini belirtti. Daha iyi bir hizmet için sosyal güvenlik kuruluşlarının tek çatı altında toplanmasını sağlayan düzenlemenin 2006 yılında kabul edildiğini hatırlatan Polat, belirtilen tarihten bu yana her sene sosyal güvenlik bilincinin artırılmasına yönelik ülke genelinde Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları etkinlikleri tertip edildiğini ifade etti.

Polat, geçen 10 yıl içerisinde sosyal güvenlik konusunda sürekli iyileştirmeler yapıldığını sözlerine ekledi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.