banner461
banner195

Sigortanızı Yaptırın

Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altınışık, Nevşehir’de çeşitli felaketlerin ardından bir kez daha önemi anlaşılan tarım sigortası konusunda çiftçinin bilinçlendirilmesi amacıyla çeşitli çalışmalarda bulunduklarını da belirtti.

 Sigortanızı Yaptırın
18 Mart 2015 Çarşamba 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altınışık, Nevşehir’de çeşitli felaketlerin ardından bir kez daha önemi anlaşılan tarım sigortası konusunda çiftçinin bilinçlendirilmesi amacıyla çeşitli çalışmalarda bulunduklarını da belirtti.

Tarım sigortasın % 50’lik bölümünün devlet tarafından karşılandığını ve diğer bölümünün ise çiftçilerden hasat sonrasında tahsil edildiğini kaydeden Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altınışık, “Yaşanan çeşitli felaketlerin ardından sigortayı hatırlamak doğru değil. Çiftçilerimizi bu konularda bilgilendirmek üzere çalışmalarda bulunuyoruz. Çiftçilerimiz ihmalkarlık yapmadan yüzde 50’lik bölümünü devletin karşıladığı tarım sigortalarını bir an önce yaptırmaları uyarısında bulunuyoruz. Nevşehir Ziraat odamızda da tarım sigortaları yapılmaktadır” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.