banner461
banner195

Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Başlıyor

Aksaray’da ilk kez gerçekleştirilecek olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Başlıyor
02 Nisan 2014 Çarşamba 21:24

banner143
banner134

 Aksaray’ın Hürriyet Mahallesi Pazar Pazarı içinde 3-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na 100’ün üzerinde firma katılacak.

 Konuyla ilgili bilgiler veren Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ciddi bir rağbet olduğunu belirterek, 3-5 Nisan tarihleri arasında açılacak olan Aksaray 1’inci Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda hazırlıklar devam ediyor. İnşallah ayın 3’ünde açılacak ve çok ciddi bir faaliyet var. Fuarımıza 100’ün üzerinde firma katılacak. BUNUN 28’i ilimizdeki katılımcılar. Yaklaşık 70’in üzerindeki firmalarda ülke dışından ve il dışından gelen firmalar. Yani beklentimizin üzerinde bir katılımcı oldu” dedi.

Amaçlarının Tarım ve Hayvancılık alanında Aksaraylı üreticilere modern teknolojiyi tanıtmak ve Aksaray’ın tanıtımını yapmak olduğunu belirten Başkan Koçak, “Amacımız hem ilimizi tanıtmak hem de çiftçilerimizi yeni teknoloji ile tanıştırmak. Tarım ve Hayvancılık Fuarı benim ilk seçildiğimde en baştaki hayallerimden birisiydi. Bugün bu hayalimi gerçekleştirdim. Tarım ve Hayvancılık Fuarı iye yeni teknolojiyi üreticilerimizin ayağına getirdik. Fuarımıza genel başkanımız Şemsi Bayraktar’da katılacak” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
bravo aksaray'a. memlekette kongre fuar yapmak için o kadar yer, misafirler için otel konaklama,mekan havaalanı varken aksaray fuar yapsın. nevşehirli dostlarda baksın. gitmeyi ihmal etmeyin :)