banner461
banner195

Ticaret Borsası Başkan Adayı Çelebi; Şeffaflık ön planda olacak

Nevşehir Ticaret Borsası Başkan Adayı Mustafa Çelebi FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; bizler sessiz çoğunluğun sesi olarak ortaya çıkmış bir grup hareketiyiz dedi...

Ticaret Borsası Başkan Adayı Çelebi; Şeffaflık ön planda olacak
09 Mayıs 2013 Perşembe 18:46

banner143
banner134

 Bu seçim ticaret borsasını iyi yönetiyorum diyenlerle biz daha iyi yönetiyoruz diyenlerin seçimi olmayacaktır.Bu seçim mevcut yapıyı muhafaza etmek istiyenlerle bu statükoyu yıkmak isteyenlerin yani “bizde varız” diyen sizlerin seçimi olacaktır dedi.

Buradan hem devlet bürokrasisine hemde hükümet yetkililerine sesleniyorum. Türkiye Başbakan Erdoğan ın liderliğinde demokratikleşirken sivil otorite tarafından birçok statükocu yapı yıkılmıştır.Ama halen birçok sivil toplum kuruluşunda mevcut olan statükocu yapılar bulunmaktadır.Sizlerin değerli desteğiyle bir ilki başarmak için ayaktayız.Ve bunu hep birlikte başaracağımıza inaçımız sonsuzdur.

 

Bizler seçilirsek devlet bürokrasisini bireysel ilişkiler temelinde değil,üyelerimizin kurumumuz ve toplumuzun sorunlarını iletmek temelinde gerçekleştireceğiz.

Asla üyelerimizi ötekileştirmeyeceğiz herkese eşit mesafede olaçağız. Bizler sorun olmaya değil sorunları çözmeye talibiz.bizler bu yola çıkarken sizlere inandık sizlerde bize inanın dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
üzüm pazarı - 5 yıl önce
allah yolunu açık etsin şimdiden hayırlı uğurlu olsun başkanım sonuna kadar destekliyoruz
Avatar
kabakcı - 5 yıl önce
sonuna kadar mustafa çelebinin yanındayız,
Avatar
zahire pazarı. - 5 yıl önce
sayın mustafa çelebi sizi yakından tanıyan biri olarak sözlerinize son derece güveniyor ve sonuna kadar sizi destekliyorum. saygılar.
Avatar
üzümcü - 5 yıl önce
başkan kim
Avatar
çekirdekçi - 5 yıl önce
tuncer gök benim gözümde dün arifparmakzısa söyledikleri laftan sonra bitti bir tane oyum var oda mustafa beye nasip olacakmış tuncer beyin sayesinde hiç konuşma yapmasaydı kekşe ama nasipte mustafa beye atmak varmış