banner461
banner195

TKDK İl Koordinatörü Asiltürk FİB Haber'i ziyaret etti

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Murat Asiltürk,bugün Nevşehir de Haberin Merkezi www.fibhaber.com u ziyaret etti.

TKDK İl  Koordinatörü Asiltürk FİB Haber'i ziyaret etti
11 Şubat 2014 Salı 19:04

banner143
banner134

TKDK Nevşehir'in çehresini değiştiriyor


 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Murat Asiltürk FİB Haber Merkezi ziyaretinde kendisini Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı karşıladı.Oldukça dosthane ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konu Nevşehir ve memleket olunca sohbette demli bir çay tadında oldukça koyu oldu.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Kordinatörü Murat Asiltürk kurumun kuruluş amaçlarını, çalışmalarını ve desteklenecek alanları FİB Haber İnternet gazetemize anlattı. 

TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, “Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin 15 Ocak 2014 tarihinde on ikinci başvuru ilanına çıkmış bulunmaktadır. İl Koordinatörlüğümüz de bu kapsamda 10 Şubat 2014-10 Mart 2014 tarihleri arasında proje kabul edecektir” dedi. 

Geçmiş çağrılara bakıldığında Nevşehir'in önemli bir yerde olduğunu belirten Asiltürk, şöyle konuştu:

TKDK Desteklerini anlatabilmek adına ve vatandaşlarımızın istifade etmeleri için Nevşehir de ilçe ilçe hepsini dolaştık TKDK'yı anlattık.Desteklerimizi , Çiftçisinden Turizmciye Sanayicisine kadar anlatarak tüm halkımızı bilgilendirmek gayretiyle büyük çaba gösteriyoruz dedi.

Asiltürk, bizlerin sizlerden de bir ricası olacak!

Basın mensuplarının Kurum çalışmalarının halka anlatılması noktasında rollerinin öneminden bahseden Asiltürk, daha fazla yatırımın hayat bulmasına katkı sağlamaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Ziyaret sonrası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü’nün çalışmalarından etkilendiğini belirten FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı, bu başarılı çalışmalarından dolayı İl Koordünatörü Asiltürk’ü tebrik etti.

FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı, yapılan ziyaretten ötürü teşekkürlerini ileterek, kurum olarak ilimiz Nevşehir’deki çiftçimizden turizmcisine ve sanayicisine bütün yatırımcılarımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ornek - 4 yıl önce
Diğer kurumlarda bu kurumu ve murat beyi ornek alsinlar insana değer veren tek kurumdur
Avatar
teacher - 4 yıl önce
Nevşehir in tek örnek kurumu ve onun yoneticisi tebrik ediyor ve basarilarinizin devamini diliyorum
Avatar
süer - 4 yıl önce
yatırım düşünmüyorsanız dahi lütfen bir vatandaş olarak gidin ve bir kurum nasıl hizmet edermiş görün. sizi ve tüm çalışanlarınızı tebrik ediyor çalışmalarınızdan dolay teşekkür ediyorum.helal olsun...
Avatar
nevşaarlı - 4 yıl önce
sayın asiltürk ü büyük bir hayranlıkla takip ediyoruz allah yolunu açık etsin kendisiyle gurur duyuyoruz
Avatar
emrah - 4 yıl önce
tkdk konusunda destekler için tşk fibhaberide kutluyorum
Avatar
turgut - 4 yıl önce
murat beye teşekür ediyorum çok güzel çalışmaları var gerçekten.başarılar.