banner461
banner195

TKDK Son Başvuru Tarihi 10 Şubat

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, 13. Başvuru Çağrı dönemine ait projelerin son teslim tarihinin 10 Şubat olduğunu hatırlatarak, proje sunmayı planlayan başvuru sahiplerinin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini açıkladı.

TKDK Son Başvuru Tarihi 10 Şubat
06 Şubat 2015 Cuma 18:06

banner143
banner134
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu açıklamasında 13. Başvuru Çağrı dönemine ait projelerin son teslim tarihinin 10 Şubat olduğunu hatırlatarak, proje sunmayı planlayan başvuru sahiplerinin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini açıkladı.

"Projeni getir hibeni götür" son gün 10 Şubat"

Projelerin il koordinatörlüklerine teslim edilmesi için başvuru süresinin dolmasına çok kısa bir zaman kaldığını belirten İl Koordinatörü Murat Asiltürk, www.fibhaber.com a şöyle konuştu:


“Nevşehir'de AB standartlarında üretim yapan tesislerin sayısını arttırmak için TKDK olarak yatırım yapacak girişimcileri teşvik etmeyi ve onlara her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz. Kurum olarak bu çağrı döneminde fazla sayıda proje alarak AB fonlarının Nevşehir'de kalmasını istiyoruz. 13. Çağrı dönemine ait proje başvurularının kabulü 10 Şubat 2015 saat 21.00'de sona erecek olup ek süre tanınmayacaktır. Bu çağrı ilanı için 10 Şubat 2015, saat 21.00’den sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Proje sahiplerinin son günü beklemeden başvurularını yapması, olası sıkışıklıklara, problemlere ve sistemsel sorunlara meydan verilmemesi açısından önemlidir. Yatırımcılarımız vakit kaybetmeden projelerini tamamlamalı ve geri ödemesiz hibe desteklerden faydalanmalıdır dedi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, bir önemli hatırlatmada daha bulunarak bu çağrı döneminde projelerin kabul ve başvuruların alınması için Cumartesi ve Pazar günleride TKDK kurmumuz mesai saatleri içerisnde açık olacak olup Cumartesi ve Pazar günüde başvurularınızı yapabilirsiniz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çelebi - 3 yıl önce
Keşke diğer kurumlara da örnek olsa
Avatar
Semih Ergün - 3 yıl önce
kisa surede bu kadar başarı. allah yolunu acık etsın abi. izindeyim :)