banner461
banner195

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu oda ve borsa başkanlarını kabul ediyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu oda ve borsa başkanlarını kabul ediyor
06 Haziran 2013 Perşembe 12:12

banner143
banner134

 Türkiye genelinde TOBB'a bağlı 365 oda ve borsada Mayıs ayında başlayan organ seçimleri Haziran ayının sonuna kadar devam edecek.  Seçimler sürerken, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan odalar ile borsaların, yeni yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.İlimiz Nevşehir de hatırlanacağı üzere 15 Mayıs ta NTSO seçimleri yapılarak Arif Parmaksız yeniden Oda Başkanlığına,Seyit İnce'de Meclis Başkanlığına seçilmiş sonrasında Oda ve meclis yönetimi belirlenmişti.
29 Mayıs tarihindede yapılan Borsa seçimleri sonunda yaşanılan belirsizlik geçtiğimiz günlerde çözümlenmiş ve Nevşehir Ticaret borsası Başkanlığına İbrahim Salaş getirilmişti.
Önümüzdeki günler içinde düzenlenecek programla NTSO Başkanı Parmaksız ın NTSO ve NTB yönetimini Başkent ankara da TOBB a götürerek TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu nu ziyaret ederek yeni Oda ve Borsa Yönetimini  tanıştırması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.