banner461

TOBB Nevşehir Genç Girişimciler İcra Kurulu İkiz Kulelerde

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Nevşehir İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen Genç Girişimciler Bilgilendirme Seminerlerine katıldı.

banner503
TOBB Nevşehir Genç Girişimciler İcra Kurulu İkiz Kulelerde
07 Mart 2020 Cumartesi 16:11

banner143
banner134

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Nevşehir Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ile İcra Kurulu üyeleri İbrahim Kurt ve Semih Aldatmaz , TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleşen ‘TOBB iştiraklerini tanıtmak, genel ekonomik gelişmeler ve Türk dış politikası’ hakkında bilgilendirme amacıyla düzenlenen seminere katıldı.

Ankara TOBB İkiz kulelerde düzenlenen seminere TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da katıldı. Konuşmasına İdlib’de şehit olan askerlere Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa dileyerek başlayan Hisarcıklıoğlu, genç girişimcilere tavsiyelerde bulundu. Rıfat Hisarcıklıoğlu, genç girişimcilerin içinde bulundukları kurumu daha iyi tanımalarını ve kendi başarılarını anlatarak, gençlere rol model olmalarını istedi.

Girişimciliğin geliştirilmesi, kişisel ve kurumsal gelişimin artırılması, TOBB hizmetlerinin yakından tanınması ve bu hizmetlerinden daha fazla yararlanılmasına yardımcı olan bilgilendirme seminerleri kapsamında TOBB Kurumsal Yapısı, Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler, Finansal Yönetim, Protokol Kuralları, TOBB ETÜ Bilgilendirme Sunumu, TOBB’un Girişimcilik Faaliyetleri, E-Ticaret, İş Hayatında İletişim, Küresel Gelişmeler ve Türkiye gibi birçok konuda bilgilendirme yapıldı.

İki gün süre ile Ankara’da düzenlenen program ile ilgili değerlendirmede bulunan TOBB Nevşehir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Osman Vergiveren, “Kurul üyelerimiz ile katıldığımız bilgilendirme seminerlerimiz oldukça verimli geçti. Üst Kurulumuz olan TOBB hakkında ve daha birçok konuda verimli bilgiler paylaşıldı. Bu seminerlerin girişimci gençlerimize yönelik faaliyetlerimize katkı sağlayacağını düşünüyorum. Katılan ve katkı veren herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.