banner461
banner195

Uluer Net konuştu: "Kesinlikle Taraf Değiliz…!"

BBP Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer,FİB Haber Merkezine gönderdiği yazılı açıklamasında Yaklaşan Oda seçimleri için net konuştu:Taraf Değiliz…!

Uluer Net konuştu:
08 Mayıs 2013 Çarşamba 23:36

banner143
banner134

 BBP İl Başkanı Yavuz Uluer Nevşehir de Oda seçimleri öncesinde her iki adayada nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını bu ziyaretlerinin farklı anlamlara çekilmemesi gerektiğini biz her iki adayada aynı eşit mesafedeyiz.Biz bu toprakların birer evladıyız.Nevşehir in birlik ve dirliği adına yaşanacak tüm olumlu tablo şehrimiz menfaatlerinedir. Ticaret ve Sanayi Odamızın bu şehrin en büyük lokomotiflerinden birisi olduğunu biliyoruz.Nevşehir iş dünyamız çalışma emek ve gayretlerin sonucu elde ettikleri azmin başarılarıya dönüştürmeleriyle hepimizin gururu olmuşlardır. İnanıyoruz ki Nevşehir İş dünyası kendi liderini seçecek bilinç ve zekayada sahiplerdir.Biz BBP olarak Oda seçimlerinde defalarca söylediğimiz gibi tekrar yineleyoruz; Kesinlikle Tarafsızız ve hiçbir zaman müdahil olmadık olmayacağız,her iki tarafa eşit mesafedeyiz bu bağlamda her iki grubuda ziyaret edip başarılar diledik bunun böyle bilinmesini istiyoruz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal olsun - 5 yıl önce
yavuz bey sana bu açıklamayıda neden yaptığını anlıyorum. adamlar senin nezaket ziyaretini bizim tarafta diye kendilerine mal ettiklerinden bu açıklamayı yapıyorlar, her gördükleri sakallıyı dedeleri zannediyorlar ama 15 nisan da sakallar kesilecek traş önlerine inecek dedelerinin olmadığı anlayacaklar