banner461
banner195

Ünver, Türkiye’ye Çok İyi Bir Örnek

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Esnaf ve Sanatkar odalarına desteğinden dolayı teşekkür etti.

Ünver, Türkiye’ye Çok İyi Bir Örnek
19 Haziran 2013 Çarşamba 21:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Esnaf ve Sanatkar odalarına desteğinden dolayı teşekkür etti.

Son yıllarda Nevşehir Belediyesinin çok sayıda esnaf ve sanatkar odasına hizmet binası tahsis etmesinin yanı sıra esnaf ve sanatkar odaları ile birlikte çok sayıda projeye imza atmasının tüm Ülke genelinde gıpta ile takip edildiğini vurgulayan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Nevşehir belediyesinin ve özellikle Belediye Başkanımız Hasan Ünver’in esnaf ve sanatkar odalarımıza bakış açısı sadece ilimizde değil Konfederasyonumuz nezdinde de örnek oluyor gösteriliyor. Hatta konfederasyonumuzun aylık dergisinde bu konuya geçtiğimiz günlerde de yer verildi. Bir çok odamızı hizmet binalarına kavuşturuldu. Bu meslek kuruluşları ile ilgiliydi ama doğrudan esnaf ve sanatkarımızı da ilgilendiren hizmetler var ki bunları görmezlikten gelmek mümkün olamaz. Özellikle Ülkemize örnek teşkil eden modern Pazar yerimizin yapılması, berberlere tek kullanımlık havlu ve tıraş bıçağı gibi uygulamalar ülkemizde ilk kez bir yerel yönetimle meslek kuruluşunun imza ettiği projeler oldu. Şu an da belediyemizin kahveciler odası ile ilgili bir çalışması var. Kahvehanelere otomatik bardak yıkama makinesi ve lokantalara servis önlüğü çalışması. Bu da Ülkemizde ilk kez uygulamaya konulacak bir çalışma. Esnaf ve Sanatkar odalarımıza, esnaf ve sanatkarımıza bu bakış açısı ile Nevşehir Belediyemiz Türkiye’ye örnek teşkil ediyor” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
ya sana yakışıyormu ismail başkan? elin niğdelisine türkiyeye örnek diye? bir kere bu memleketli olmadığı müddetce ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.. herkes hasan ünverinde ne olduğunu kim olduğunu biliyor.