banner461
banner195

Yeni Oluşumumuz Teveccüh Görüyor

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan adayı İş Adamı Musa Ertaş, şu ana kadar seçimlere yönelik yapılan çalışmaları değerlendirirken, yeni oluşuma ticaret ve sanayi odası üyesi iş adamlarının ilgi gösterdiğini söyledi.

Yeni Oluşumumuz Teveccüh Görüyor
23 Mart 2013 Cumartesi 11:59

banner143
banner134

 Seçimin ertelenmesinin çalışmalara ister istemez yansıdığını kaydeden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan adayı İş Adamı Musa Ertaş, bu meselenin kişilerden öte memleket meselesi olarak algılanması gerektiğini dile getirdi.

Ertaş, “Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimleriyle ilgili meslek komitesi seçimlerine yönelmiş durumdayız. Meslek Komitelerinde görev alacak arkadaşlarımızın belirlenmesi konusunda çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Bu konuda son derece titiz bir çalışma ortaya koyduğumuza inanıyorum. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarımız büyük bir teveccüh görüyor. Gittiğimiz hemen hemen her yerde yeni oluşumumuza büyük bir ilgi, alaka olduğunu görüyoruz. Bunu kesinlikle abartmıyorum. Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası üyesi arkadaşlarımız sorunlarının iletildiği ve çözüme kavuşturulduğu bir mekanizmanın olmasını istiyor. Önümüzdeki süreçte yeni aday yönetim olarak projelerimizi de paylaşacağız. Seçimin ne zaman olacağının belirlenmesi bildiğiniz gibi mevcut yönetime bağlı. Seçim tarihinin belirlenmesiyle birlikte çalışmalarımız daha da hız kazanacak. Bu konuya iş adamlarımızın da, halkımızın da bir memleket meselesi olarak bakmalarını istiyoruz. Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasının bu şehrin her alanda gelişmesine, ilerlemesine önemli sürükleyici bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. O nedenle konunun bir memleket meselesi olarak algılanması gerektiğini düşünüyorum. Ben değil, biz anlayışının yerleştiği bir yönetimle oda yönetimine talip olduk. Müteşebbisimiz yeni bir kan, yeni bir yönetim ve anlayış bekliyor. Bizim beraber olduğumuz yönetimimizde bu var” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
oda üyesi - 5 yıl önce
neresi yeni hepsi eski ve görevde olanlar başta meclis başkanı ve başkan vekili olmak üzere
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
geçenlerde bir yerde okumuştum, napolyon yenildiği bir savaştan söz ederken, ingilizin şunu bende olsaydı yenilmezdim, fıransızın, rusun şunları bende olsaydı asla yenilmezdim demiş. sıra türkiyeye gelince, türkiyedeki basın bizde olsaydı yenildiğimi kimse bilmezdi demiş.
Avatar
akp li başkan - 5 yıl önce
arkadaşa aynen katılıyorum hepsi eski ve hepsi nevşehire hiçbir değer katmayan adamlar (musa ertaş hariç)