banner461
banner195

Ys Yasar Suites Satış Ofisi Açıldı

İstanbul'un En Gozde Semtlerinden Beylikdüzü'nde Yükselen Ys Yasar Suıtes satış ofisi Proje Arya'nın Açılısı düzenlenen muhteşem Törenle gerçekleştirildi.

Ys Yasar Suites Satış Ofisi Açıldı
09 Mart 2016 Çarşamba 20:33

banner143
banner134
İstanbul'un En Gozde Semtlerinden Beylikdüzü'nde Yükselen Ys Yasar Suites satış ofisi Proje Arya'nın Açılısı düzenlenen muhteşem Törenle gerçekleştirildi.

Eroglu Emlak Yatırım Insaat A.S. Yonetım Kurulu Baskanı ve Nevşehirli değerli iş adamı Yasar Eroglu burada yaptığı açıklamasında; "Açılışımızı teşrifleriyle bizleri şereflendiren tüm katılımcı konuklarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Sizi iş hayatının yoğunluğundan ve şehrin telaşından uzaklaştırıp "YS Yaşar Suit Esenyurt"a davet ediyoruz. Yeni yaşam merkezi haline gelen "YS Yaşar Suit Esenyurt", EROĞLU güvencesiyle sizlere güvenilir, sağlıklı, huzurlu, kaliteli bi yaşam sunuyor. İster ailenizle ister sevdiklerinizle tatil keyfinde bir hayata başlamak için tek yapmanız gereken iletişim hattımızdan bizlere ulaşmak. Göreceksiniz ki; sadece siz değil sevdiklerinizin de mutlu olabileceği yaşamlar artık mümkün...Adres : Barbaros Hayrettin Pasa Mah. 2288 Sk.No:9 Esenyurt/Istanbul

Telefon & E- Posta

 +09 0212 672 19 03
 +09 0212 672 95 92 (fax)
 info@erogluemlakyatirim.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.