banner461
banner195

Zağlanmış 'Hedefimiz şehirle barışık bir NTSO yönetimi'

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı İşadamı Yakup Zağlanmış, “İlimiz ve Bölgemiz ticaretinin geleceğine yön verecek AB Projelerini ilize kazandıracağız” dedi.

Zağlanmış 'Hedefimiz şehirle barışık bir NTSO yönetimi'
16 Mart 2013 Cumartesi 15:22

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı İşadamı Yakup Zağlanmış, Mayıs ayında yapılacak yeni dönem seçimleriyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı İşadamı Yakup Zağlanmış, “İlimiz ve Bölgemiz ticaretinin geleceğine yön verecek AB Projelerini ilize kazandıracağız” dedi.

Zağlanmış, iddialı açıklama yaptı...

Zağlanmış, ekipleriyle birlikte çeşitli temaslar yapıyor, toplantılar düzenliyor. NTSO seçimleri için en iddialı, en etkin isim olarak gösterilen Yakup Zağlanmış seçimler için çeşitli temaslar da bulunuyor. Zağlanmış, seçim hazırlıklarını sürdürürken, “Ben değil biz olarak çalışıyoruz. Bu düşüncede olan herkesi de yanımızda görmek istiyoruz. Şunu söyleyebilirim ki, mükemmele hiç bu kadar yakın değildik” şeklinde görüş belirtti.

“ÜYELERİMİZİN GÖRÜŞÜ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı İşadamı Yakup Zağlanmış, oda üyelerinin görüşü ve düşüncelerinin kendisi için önemli olduğunu belirtti, Zağlanmış “Çok güçlü bir ekibimiz var ve her geçen günde herkezden Allah razı olsun büyük bir teveccüh geliyor. Özellikle Genç vizyon sahibi bir ekiple yönetime talip olduk.Bizim anlayışımızda Ben yok biz var.Bu sebeple tüm üyelerimizin görüş öneri ve düşünceleri son derece önemli.Bu göreve talip olurkende hep birlikte el ele vererek Ticaret ve Sanayi Odamızı yönetimine talip olduk” diye görüş belirtti.


NTSO Başkan Adayı Zağlanmış,  son dönemde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ivme kaybettiğini, hedeflerinin NTSO’yu daha etkin, daha faal bir konuma getirmek olduğunu söyledi.

Zağlanmış “Şehirle barışık, kentle bütünleşen, proje üreten; bilgili bir yönetim oluşturmak için gayret içindeyiz. Bize katkı sağlayacak, bu üretkenlik içinde olacak herkesi de yanımızda görmek istiyoruz. NTSO, sadece belge veren bir kurum olmaktan çıkmalı. Sahip olduğu ağırlığı, kentte hissettirmeli” dedi. Yakup Zağlanmış, Tüm ülkemizde olduğu gibi ilimiz Nevşehir de de  bir değişim serüveni yaşıyor.Bu değişim sürecini iyi okuyup kırmadan dökmeden incitmeden öteki beriki değil BİZİM dediğimiz Birlik ve beraberliğin samimiyetin adresi olduğumuzu düşünüyoruz.Bu sebeple hiçbir zaman biz herhangi bir hesap kitap içinde olmadık .Koltuk sevdalısı değil Memleket sevdalısı olarak göreve talip olduk şuana kadar gördüğümüz tabloda gösteriyor ki NTSO seçimlerinde Demokratik bir seçim ve sonunda kazanan Nevşehir olacak.Bu vesile ile Sizlerin aracılığı ile tüm hemşerilerimize saygı sevgi ve dualarımı gönderiyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adnan DİLERİ - 5 yıl önce
53 yaşındayım kendimi bildim bileli ticaret ile uğraştım her ticaret oda seçimi öncesi böyle mesaj verilir ve ilçelerin kasabaların oyları alınır
ama hem siyasette hem ticarette nevşehir denince merkez den başkası adam yerine bile konmaz ,her imkan o makamlarda oturanlar tarafından nevşehir denince akıllarına gelen merkez ve merkezin esnaflarına pay edilir.
Avatar
avanos - 5 yıl önce
sen nerde biz orda başkanım.
Avatar
KOZAKLI - 5 yıl önce @Adnan DİLERİ
adnan bey ben kozaklidan yaziyorum sanirim sizin secimlerden haberiniz yok yakup bey secim icin ozellikle ilceleri yonetime katiyor.
Avatar
mahmut yanbasar - 5 yıl önce
padişagım çok yaşa
Avatar
Ticaret odası çalışanları beş kişi - 5 yıl önce
sayın başkanım inşallah bu seçimi alacaksın canı gönülden istiyoruz arif beyin yanındakilere bi bakın ya nerde menfaatci var falso adam var tanında senin ekibin güzel inşaallah bu seçimi alırsında bizleride kurtarırsın allah yardımcın olsun