banner461
banner195

Zağlanmış ve Ekibi Hız Kesmiyor

İki ay ertelenen ve Haziran ya da Temmuz aylarında yapılabileceği konuşulan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerine hazırlıklarını tam gaz sürdüren NTSO Başkan adayı İş Adamı Yakup Zağlanmış ekibi ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Zağlanmış ve Ekibi Hız Kesmiyor
05 Şubat 2013 Salı 11:13

banner143
banner134

 Zağlanmış ekibi ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bir yandan Ticaret ve Sanayi odası meslek komitelerine kendisini destekleyen iş adamlarından kazanabilecek isimleri koymak için çalışan Yakup Zağlanmış ve ekibi öte yandan da oda üyelerini ziyaret ediyor.

Bu arada Zağlanmış ve beraberindeki grup her geçen gün daha da genişliyor. İş adamları Sacit Uzer, Musa Ertaş ve Zafer Salgın gibi isimleri yanına alan Yakup Zağlanmış ağabeyini de yanından hiç ayırmıyor.

Zağlanmış ve ekibine destek verenler arasında Nevşehir’in yakın siyasetine damgasını vuranlar arasında yer alan MHP eski il başkanı Mehmet Varol, Fazilet Partisi eski il başkanı Cemalettin Özdemir ile Nevşehirli İş adamları Ali Acer,Mehmet Pınarbaşı,Bekir Paslanmaz,Hakan Arıdil,Hamza Köybaşı,İlhan Kahraman,Yaşar Seyhan,Yavuz Göncü, Hüsamettin Karataş gibi isimleri de görmek mümkün.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hikmet kalkan - 5 yıl önce
benim anlamadığım şu yıllardır ticaret odasında görev yapan yakup zağlanmış sacit uzer o oluşum içinde neden birşeyler yapmamış da şimdi ayrılık davası güdüyorlar yakup zağlanmış adaylık sebebini açıkladı başlığı altında bir konuşması var biri bana anlatsın arkadaşlar allah aşkına ne yeniliklerden bahsediyo söylediği tek şey esnafı ziyaret edeceğiz tamam gelsin bizim kapımız herkese açık bir bardak sıcak çayı kimseye çok görmeyiz ama ben başa gelirsem şunu yapacağım bunu değiştireceğim diyemiyo eğer sen gelirsen yakup bey koca bir hayal kırıklığı olur
Avatar
orhan saglam - 5 yıl önce @hikmet kalkan
hikmet beye hak veriyorum yakup beyle olmaz.