banner461
banner195

5 Yıldızlı otelin iskeletini çıkardılar

Nevşehir’de kısa bir süre öncesine kadar ilin en önemli ve tek beş yıldızlı turistik tesisi olan eski Dedeman oteli şimdilerde tanınmayacak bir halde.

5 Yıldızlı otelin iskeletini çıkardılar
07 Mayıs 2016 Cumartesi 14:58

banner143
banner134
Uzun yıllar Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de turizme hizmet veren ve yıllarca bölgenin en önemli turistik konaklama tesisleri arasında en ön sıralarda yer alan Dedeman otelinde yapılan tadilat çalışmaları görenleri şaşkına çeviriyor.
Dedeman grubu tarafından satışa çıkarılan otel binasını alan firma otelin adeta iskeletini çıkardı. Binanın iç kısmında yapılması planlanan yeni düzenlemeler nedeniyle bina önümüzdeki günlerde yepyeni bir görünüm kazanacak.
Muhtemelen yeni turizm sezonu öncesinde ancak tamamlanabilecek çalışmayla birlikte yıllarca bölge turizmine hizmet eden bina aynı yerinde kalacak ama iç bölmeleri ve yepyeni görünümüyle eski Dedeman otelinin yerinde yeller esecek.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Japanetto Takata - 2 yıl önce
Nevşehir Mimarlar Odası uyuyor mu?Yarın bu bina çöker altından kalkamazsınız.Ürgüp Büyük Otel ders olmamış galiba!...
Yakında bilgilendiririm.Basiretsizlik ve ihanet ne hale getirdi Ürgüp Almira OteliAman aynı şey Dedeman Otelin başına gelmesin.Kapadokya hepimizin sahip çıkalım.
Çok yakında bomba haberlerle geliyorum.
Hoşçakalın.
Avatar
Japanetto Takata - 2 yıl önce
Yönetici uyuyor mu?