banner461
banner195

7 Yıldır mahkumları aileleriyle buluşturuyor

Nevşehir’de yıllardır yerel radyolarda haber programları ve müzik programları yapan Gazeteci Ali Çamur’un hazırlayıp sunduğu programda Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevinde bulunan mahkumlar aileleriyle buluşturuluyor.

7 Yıldır mahkumları aileleriyle buluşturuyor
28 Haziran 2016 Salı 12:56

banner143
banner134
23 Yıla yakın bir süredir Nevşehir’in en yaygın yayın ağına sahip bulunan Kapadokya FM Radyosunda program yapan ve radyonun haber sorumlusu da olan gazeteci Ali Çamur’un hazırlayıp sunduğu gece olunca isimli programa mahkumlar gönderdikleri mektuplarla katılıp seslerini bu şekilde duyururken, cezaevinde yakınları bulunanlar ise telefon bağlantıları ve istekleriyle cezaevindeki yayınlarına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
Nevşehir ili genelinden olduğu kadar cezaevinde yakınları bulunanların İstanbul, Mersin, Ankara, Kayseri gibi ülkemizin değişik illerinden de canlı telefon bağlantıları ile seslerini duyurabildikleri program program içeriğiyle Türkiye’de bir ilk durumunda.
7 Yıldır süren program sayesinde yüzlerce mahkumun cezaevindeki umudu haline gelen program 94.5 frekansında Kapadokya FM radyosunda haftanın her günü 21.00 – 24.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanıyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.