banner461

Acıgöl'de koronavirüs salgını nedeniyle yasaklandı

Koronavirüs Salgını Çerçevesindeki Tedbirler Kapsamında Acıgöl içesinde 15 Temmuz Meydanı ile diğer parkların tamamında vatandaşlarımızın herhangi bir şekilde bulunmaları geçici olarak yasaklandı.

banner503
Acıgöl'de koronavirüs salgını nedeniyle yasaklandı
06 Nisan 2020 Pazartesi 10:23

banner143
banner134

Koronavirüs Salgını Çerçevesindeki Tedbirler Kapsamında Nevşehir'in Acıgöl içesinde 15 Temmuz Meydanı ile diğer parkların tamamında vatandaşlarımızın herhangi bir şekilde bulunmaları geçici olarak yasaklandı.

ACIGÖL KAYMAKAMLIĞIMIZIN 04.04.2020 Tarihli İlçe Hıfsıssıhha Kararı Gereğince Koronavirüs Salgını Çerçevesindeki Tedbirler Kapsamında
15 Temmuz Meydanı ile diğer parkların tamamında vatandaşlarımızın herhangi bir şekilde bulunmaları yasaklandı.

Acıgöl İlçe Hıfzısıhha Kurulu kararları gereği;

-İlçemiz 15 Temmuz Meydanı ile diğer parkların tamamında vatandaşlarımızın herhangi bir şekilde bulunmaları yasaklanmıştır,

-ilçemiz Nevşehir Caddesinde Tarım Kredi Kooperatifinden Merkez Camii kavşağına, Belediye caddesinde Ali Hoca sokağına ve Osmanlı caddesinde Acıgöl Ortaokuluna kadar araç PARK EDİLMESİ yasaklanmıştır.

Kıymetli Acıgöllü vatandaşlarımızın aldığımız kararlara uymalarını aksi halde istisnasız idari yaptırım uygulanacağını bilgilerinize sunarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.