banner461
banner195

Acıgöl İlçesine Mesleki Ve Teknik Eğitim Lisesi Müjdesi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider yapmış olduğu açıklamasında ; "Acıgöl İlçemize Mesleki Ve Teknik Eğitim Lisesi Hayırlı Olsun dedi."

Acıgöl İlçesine Mesleki Ve Teknik Eğitim Lisesi Müjdesi
13 Mayıs 2016 Cuma 15:36

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider açıklamasında; Nevşehir’e verdiğimiz sözleri bir bir gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Acıgöl ilçemizin haklı arzusu olan Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi (Endüstri Meslek Lisesi) yapılması talebimiz Sn. Milli Eğitim Bakanımızın da uygun görüşüyle yatırım 2016 yılı yatırım programına alınmıştır.
İlimizin ekonomik kalkınmasında önemli bir yer tutan Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren girişimcilerimizin ve firmalarımızın yaşadığı nitelikli ara eleman ihtiyacı sorununa çözüm getirmesini hedeflediğimiz Mesleki ve Teknik Lisesi (Endüstri Meslek Lisesi); yer tahsisinin yapılmasının ardından yıl içinde ihale edilerek en kısa sürede tamamlanacaktır.
2017 – 2018 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi hedeflenen ve 16 derslikli olarak 6,8 Milyon TL’ye mal olması planlanan Mesleki ve Teknik Lisesi’nin Acıgöl ilçemize ve Nevşehir’e hayırlı olmasını diliyorum.

Acıgöl İlçemize Mesleki Ve Teknik Eğitim Lisesi Hayırlı Olsun

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.